Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtaláltam azt a férfit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam azt a férfit a társkeresőn, aki korábban nagyon tetszett. Nagyon gáz ha nőként én lájkolom először? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy férfi, akivel korábban egy társaságba jártunk, annyira jól nem ismerjük egymást, de amikor többet voltunk együtt és kettesben beszélgetünk akkor nekem mindig úgy tűnt hogy szimpatizálunk egymással és éreztem köztünk a kémiát is. Nem olyan rég felregisztráltam egy társkeresőre és megtaláltam rajta őt is. Ez a társkereső olyan, hogy lehet egymást lájkolni és ő akkor kap is róla értesítést. Arra gondoltam hogy küldenek neki egy lájkot (írni azért nem akarok neki én elsőnek...) Csak olyan nehezen merem megtenni ezt is, mert több ismerősöm is azt mondja, hogy nagyon nem jó ha nő kezdeményez és meg kell várni a férfit. Viszont lehet hogy ő nem találna meg esetleg másképp. Arra gondoltam, hogyha pozitívan reagál erre akkor majd ír, ha meg nem akkor hagyom.

27/N



2022. dec. 18. 19:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is like-old.

Mit veszíthetsz? Különben más fogja like-olni. Sok sikert, majd írd meg, mi lett.

2022. dec. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nyugodtan ráírhatsz. Minek futni a felesleges köröket, ha kell neked? Felnőtt emberek vagytok, nem kell a játszma.
2022. dec. 19. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mindenképpen lájkold, sőt akár egyértelművé is tehezed a helyzezet.

Ma már új szelek fújnak. A férfiak visdzahúzódóbbak lettek a sok csalódás miatt.

Ma már bem probléma a női kezdeményezés, sok férfi régóta erre vár mivel mindíg a nő választ, alapból is.

Mindenképpen a nőé az utolsó szó, akkor neg miért is ne kezdeményezhetne.

Sok férfi boldog lenne ha így járna.

2022. dec. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!