Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megtaláltam azt a férfit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam azt a férfit a társkeresőn, aki korábban nagyon tetszett. Nagyon gáz ha nőként én lájkolom először? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval van egy férfi, akivel korábban egy társaságba jártunk, annyira jól nem ismerjük egymást, de amikor többet voltunk együtt és kettesben beszélgetünk akkor nekem mindig úgy tűnt hogy szimpatizálunk egymással és éreztem köztünk a kémiát is. Nem olyan rég felregisztráltam egy társkeresőre és megtaláltam rajta őt is. Ez a társkereső olyan, hogy lehet egymást lájkolni és ő akkor kap is róla értesítést. Arra gondoltam hogy küldenek neki egy lájkot (írni azért nem akarok neki én elsőnek...) Csak olyan nehezen merem megtenni ezt is, mert több ismerősöm is azt mondja, hogy nagyon nem jó ha nő kezdeményez és meg kell várni a férfit. Viszont lehet hogy ő nem találna meg esetleg másképp. Arra gondoltam, hogyha pozitívan reagál erre akkor majd ír, ha meg nem akkor hagyom.

27/N



2022. dec. 18. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem gáz. Nők is kezdeményezhetnek, ráadásul írtad, hogy ettől még tud ő írni elsőként.
2022. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Jobb mint a semmi, mert ez is jelzés felé
2022. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Hogy lenne gáz? A lájkolás messze áll a kezdeményezéstől főként ha már beszélgettetek egymással. Jól gondoltad amit utolsó mondataidban írtál. Egyébként nőként is nyugodtan lehet kezdeményezni.
2022. dec. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Nem igaz, hogy tilos a nőnek, vagy rossz neki kezdeményezni, mert vannak besz@ri férfiak.

A te esetedben nem úgy tűnik, hogy a férfinak ilyen gondjai lehetnek.

Az érdekelne, hogy ha volt kémia, szimpátia akkor miért nem randiztatok, vagy miért nem írtok online azóta.

Mert ennek oka van és lehet pont az, hogy nem érdekelted olyan szinten, hogy alakuljon valami.

2022. dec. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#4 Eddig elég rossz volt sajnos az időzítés. Mind a kettőnknek volt egy párkapcsolata amin nagyon nehezen léptünk túl, szerintem a fő oka ez volt annak hogy nem alakult ki semmi.
2022. dec. 18. 19:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor nincs már "gond" hajrá, sok sikert!
2022. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Miert nem irsz rá mashol?
2022. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
Én sem vagyok híve annak, hogy a nő kezdeményezzen, de ebben a helyzetben szerintem a like-olás belefér. Pláne, hogy volt már köztetek szimpátia, ezt kár lenne elszalasztani.
2022. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Ne az eszedre hallgass, hanem az érzelmeidre. Tedd azt amit érzel, és ne azt nézd mit gondol a pasi, vagy akár itt valaki.!
2022. dec. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Persze. A játszmázás hülyeség. Ha őt akarod megismerni, akor tedd meg az első lépést.


De nyilván azért ne első randin mutasd meg neki, hogy miért hívnak „torok tornádónak”... tehát egy társkeresős like az nem ez a szint, nem kell félni egy like-tól, nem fog ribinek nézni, se könnyű prédának.

2022. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!