Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet becsajozni ebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet becsajozni ebbe a rettenetes férfitöbbletbe?

Figyelt kérdés

Elmentem egy swinger clubba de ott is csak azt láttam hogy milyen nagy férfitöbblet van. Hiába tagadják a gyakorisok!

2-3 csaj az se túl szép azt körülöttük vagy 10 lapátállú chad taposta egymás lábát, a normális pasik meg a csajok közelibe se kerülhettek.



2022. dec. 16. 19:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%
Nahát egy swinger klubban több a férfi, ki gondolta volna……😂 ez aztán már mindent bizonyít
2022. dec. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem egy swinger klubban, oda nem társat keresni járnak az emberek. 😁
2022. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%
Persze, hogy ott több a férfi, 1 nő 3 férfivel is tud egyszerre lenni a "szvingerbe", szimultán. Mondhatnánk úgy is "tandem szex".
2022. dec. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

"2-3 csaj az se túl szép azt körülöttük vagy 10 lapátállú chad taposta egymás lábát, a normális pasik meg a csajok közelibe se kerülhettek."


A nők szerinted rusnyák mégis chadek gyomoszolik és te irigy vagy, mert te "normális" vagy és nincs esélyed.

Erre mondják azt, hogy szívás a javából. 👍

2022. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
21%

hát nekem van egy ismerősön aki nő és nem idős (31 éves) és el szokott járni pont azért hogy sokan megdugják.


aztán azt mondta hogy pl egy szobában az összes férfinak hagyta h megdugja kivétel egy csávóka aki "furcsa" volt (értsd: nem nézett ki elég jól)


de ő ilyen 40-es jól karbantartott fószerekről számolt be. Bár volt olyan is, hogy egy 21 éves fiuval nem dugott csak beszélgetett, aztán 2 héttel később felkereste a fiút a munkahelyén hogy aznap este dugja már meg.


Az mondjuk elég szomorú hogy a férfiak ennyire igénytelenre lettek nevelve. Ha én jól néznék ki akkor kioffolnám az átlagost éppencsak alulról súroló nőket. Mint ahogy most is kioffolom a sok szutyok idős nőt akiknek kellenék.


Ja és engem is már annyiszor megpróbált elcsalni ez a csaj akiről irtam swingerbe de sajnos nem birná a gyomrom. Szerintem akik ilyen helyre járnak azok nem igényesek az intimitásra.

2022. dec. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mér a discókba is mindig a csajok körül legyeskedik 3-4 pasi. Ez is a férfitöbbletet mutassa.
2022. dec. 16. 19:39
 7/24 Hans Pötterman ***** válasza:
87%
Ennyi erővel egy kecskeólban is próbálkozhatsz.
2022. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
65%

hát a diszkókba is ott legyeskednek, de ha csak te mersz odamenni akkor gyakran olyan mintha azok a többi csávók ott sem lennének


viszont sajnos van sokszor olyna is hogy a csaj már kinézte hogy melyik csávóka kell, és TÖK MINDEGY hogy az a fószer nem mer odamenni, akkor is ő kell.


Ha te nem nézel ki annyira jól DE oda mersz menni, az igazából semmit nem jelent.


Téged sem hatna meg hogy ha odamenne egy kis szutyok (pl kövér is) nő.

2022. dec. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Dehogy voltal te swinger buliban Balazska. Ott nyuszitenel az ajtoban, hogy te nem veszed le az alsonadragod.
2022. dec. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
65%

9/9


én elég jól dugok, de én is ott nyüszitenék, hogy nem megyek be az összeondózott előnedvezett jacuzziba. ;)

2022. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!