Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ukrán háború itt nálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ukrán háború itt nálunk semmit nem változtatott a társkeresési piacon, de van olyan hely ahol enyhített a férfitöbbleten a sok ukrán nő?

Figyelt kérdés

Az itteni helyzeten semmit nem változtatott, a társkeresőn továbbra is 10-szer annyi a férfi. Nem regisztráltak ukrán nők magyar társkeresőkre, nyilván azért mert még nekik sem kell magyar férfi, túl csóró, és túl élhetetlen az ország. Csak tranzit ország vagyunk nekik is Nyugatra. Érdekes amúgy hogy az ukránok azok a magyarokat, románokat lenézik úgy általánosságban.

De mégis az van, hogy valaminek történnie kellett, mivel elvileg a fiatal férfiak nem hagyhatják most el Ukrajnát, őket leköti a háború. Viszont vagy 10 millió ukrán nő Nyugaton dekkol most. Kell lennie valami hatásának a társkeresési piacra nézve.

Akik esetleg Nyugaton élnek, vagy többet tudnak erről, le tudnák írni a tapasztalataikat? A külföldi (nyugati) társkeresőkön már jelennek meg szép számmal az ukrán nők VALÓBAN? (tudom, rengeteg kamu társkereső van ahol azt ígérik ukrán csajokkal ismerkedhetsz, aztán meg lehúznak, de most a valódi társkeresőkre vagyok kíváncsi, hogy ott hogyan alakulnak a dolgok kint)



2022. aug. 16. 22:30
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
81%
Szerinted azoknak a szerencsétlen nőknek, akiknek éppen lebombázzák az otthonukat, ki tudja, hány családtagot és barátot veszítettek el, meg még anyagilag is mindenük odaveszett, nincs "jobb" dolguk, mint randizgatni? Ezt te sem gondolhatod komolyan...
2022. aug. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Na, a napi inci kérdés. Elkéstél öcsi. Általában délelőtt tolod a baromságaidat.
2022. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
86%

1-esnek igaza van. Szomorú, hogy ilyeneken agyalsz, miközben azoknak a szerencsétlen nőknek épp most lövik agyon a férjét, apját, esetleg testvérét, stb...


De amúgy én dolgoztam együtt ukránokkal és ukrán nőkkel, felejtsd el őket. Lenézik a magyarokat (nem vagyunk "árják" nekik, azt hinnéd viccelek, de vhogy így fogják ezt fel), a többségük német vagy egyéb nyugati pasit akar (ha akar). Azon kívül vannak jó tulajdonságaik igaz (család-centrikusak, fiatalon házasodni akarnak, háziasak, jól főznek, stb.) de rossz tulajdonságaik is (a hűség számukra nincs kőbe vésve, akkor sem, ha férjnél vannak; 30 felett nagyon elengedik magukat és a többségük iszonyatosan el is hízik, de nem csak hízik, el is igénytelenedik).


Mindennek a tetejébe náluk elvárás, hogy egy férfi pénzes legyen, de ha kell, verekedjen is (akár apró dolgokért is, ukrán ismerősöm mesélte még a háború előtt, hogy ott az utcákon nem szokatlanok h öklözéssel rendeznek le apróbb dolgokat is). Egy átlag magyar férfi nagyon puha nekik, mindenféle téren.


Alapjában véve én ezért sem választanék ukrán nőt.

2022. aug. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt bajok vannak a fejekben. Azokat csak mi hisszük annyira "szerencsétlen nőknek" akik menekülnek. Valójában még én is meglepődtem, amikor Bécs felé menekülő nőket láttam a vonaton, hogy mennyire nem látszik rajtuk, hogy aggódnának.

Bizony kell majd társ nekik, mert sokan vissza sem akarnak majd menni Ukrajnába.

Szóval szégyszi hagyjuk már az ilyen kommenteket. Inkább jöjjenek a hasznos válaszok a kérdésre. Hogy aki Nyugaton él, mit tapasztal társkeresőkön?

2022. aug. 16. 22:49
 5/37 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk a cégnél Győr-Moson-Sopron megyében az ukrán nők nyitottak párkapcsolatra, nyugalomra (szentimentálisan kifejezve szeretetre), de komoly élethosszig tartó kapcsolatot ők se szeretnének itt Magyarországon!


Akik meg az ukrán háborút belekeverik és csak az erkölcstelen "Dugó Danikat" hozzák fel, az értelmes egyedülálló embereket nem veszik figyelembe azok hozzá se szóljanak a kérdéshez!!!!

2022. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%
aki az 1-est lepontozza az mennyire reményvesztett?!
2022. aug. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
92%

5. vagyok

Ja és az ukrán nők is szoktak bulizni!


A kérdezőnek a társkeresőkön ne keresd őket, nálunk a cégnél észrevettük hogy el se tudják olvasni a mi írásunkat(kivéve a Kárpátaljaiakat)!

2022. aug. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
4: attól, h nem rágja a körmét 0-24 még nem tudhatod, h mennyire ideges vagy sem. Alapvetően az a gáz, h te erre bazírozol (más szerencsétlenségére). De majd rájöttök, hogy kevesek vagytok egy ukrán nőhöz. (Aki egy magyar nőnél sikertelen, az egy ukrán nőnél főleg az lesz). Ezzel én itt lezártam.
2022. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%

5. 7. vagyok én nem pontoztam le senkit, de ne gondold hogy ők apácák! Ne gondold hogy minden gondolatuk a háború körül forog, nekik is van életük amit a háborútól függetlenül élniük kell!

Ja és biztos néhány rendes egyedülálló (nem szexéhes és nem incel) szívesen összejönne egy ukrán nővel!

2022. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
87%

"Aki egy magyar nőnél sikertelen, az egy ukrán nőnél főleg az lesz"


Általánosítasz!

2022. aug. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!