Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ukrán háború itt nálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ukrán háború itt nálunk semmit nem változtatott a társkeresési piacon, de van olyan hely ahol enyhített a férfitöbbleten a sok ukrán nő?

Figyelt kérdés

Az itteni helyzeten semmit nem változtatott, a társkeresőn továbbra is 10-szer annyi a férfi. Nem regisztráltak ukrán nők magyar társkeresőkre, nyilván azért mert még nekik sem kell magyar férfi, túl csóró, és túl élhetetlen az ország. Csak tranzit ország vagyunk nekik is Nyugatra. Érdekes amúgy hogy az ukránok azok a magyarokat, románokat lenézik úgy általánosságban.

De mégis az van, hogy valaminek történnie kellett, mivel elvileg a fiatal férfiak nem hagyhatják most el Ukrajnát, őket leköti a háború. Viszont vagy 10 millió ukrán nő Nyugaton dekkol most. Kell lennie valami hatásának a társkeresési piacra nézve.

Akik esetleg Nyugaton élnek, vagy többet tudnak erről, le tudnák írni a tapasztalataikat? A külföldi (nyugati) társkeresőkön már jelennek meg szép számmal az ukrán nők VALÓBAN? (tudom, rengeteg kamu társkereső van ahol azt ígérik ukrán csajokkal ismerkedhetsz, aztán meg lehúznak, de most a valódi társkeresőkre vagyok kíváncsi, hogy ott hogyan alakulnak a dolgok kint)



2022. aug. 16. 22:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
28%

30. Átsiklanak felettünk a nők.

- A magyar nők a külföldiekre buknak

- A keleti nők a gazdag nyugatra vágynak/mennek

- A nyugati nőknek csórók vagyunk.

2022. aug. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
70%
Rajtatok egy atomhaboru sem segitene. Annyi tesztoszteron van bennetek, mint egy fuszalban. A tesztoszteron szint nemcsak a kinezetet befolyasolja, hanem a viselkedest is. Az mar az egyenen mulik, hogy ezt agressziora, vagy hatarozott, magabiztos kiallasra hasznalja. Akinek nincs, az egyikre sem kepes.
2022. aug. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
83%

Én is úgy tudom, hogy Putin katonái gyerekeket erőszakolnak meg és hátrakötözött kezü embereket lőnek fejbe. Szóval nem hinném, hogy a többség vidám nyaralásra jött, ahogy te láttad a vonaton. Ettől persze még igaz, hogy érkezett viszonylag sok nő az országba, és biztos van, akivel lehet ismerkedni.


Nincs férfi többség Magyarországon, csak 60-70 felett, keress egy nemeloszlásos korfát a Googlellel.

2022. aug. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
24%

"Nincs férfi többség Magyarországon, csak 60-70 felett, keress egy nemeloszlásos korfát a Googlellel"



Hat ezzel jol bementel a faszerdobe.....



38F incel

2022. aug. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
86%
#34: Te éled az egész életed a f.szerdőben, hogy minden kommented végére odaírod, hogy incel... Még akkor is, amikor a kérdésnek köze nincs az incelséghez, társkereséshez, nemekhez...
2022. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk az ukrán huszonéves csajok kizarolag magyar pasikra hajtanak, akikrol tudják, hogy jól keresnek. Nyilvan a munkasszallason dugatjak magukat, meg feljarnak pestre ugyan ezen celbol, de alapvetoen magyar pasira hajtanak. Ja es a netto 400 kevés nekik, es nem szamit, hogy sokuk kb 50 ezer forintnyi hvrinyat keresett ukrajnaban. Nem hűségesek, egyszerre több férfival próbálkoznak, nagyon könnyen adják magukat.


ahhoz képest, hogy sokuknak szülők, esetleg gyerek van otthon heti szinten discoznak, buliznak, pozerkednek pesten.


Volt tapasztalatom több ukrán lánnyal, mert én is a jól keresők közé tartozom meg viszonylag jól is nézek ki bár ez relativ, szóval szivesen ismerkedtek/ismerkednek velem.


Egyetlen egy volt akirol azt hittem normalis, de kiderult kesobb, hogy kamuzott nekem arrol, hogy egyeduallo.


Nyilvan vannak koztuk normalisak, de nekem ezek a tapasztalataim.

2022. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
88%
Egyik haverom egy 2 gyerekes ukran lannyal jar ossze kefelni napi szinten. A csajszi 26 eves, tenyleg nagyon szep es fullra jol elvannak haverommal, kb. szerelmesek egymasba, fel eve ismerik egymast de 3 honapja beszelnek.
2022. aug. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!