Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ukrán háború itt nálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ukrán háború itt nálunk semmit nem változtatott a társkeresési piacon, de van olyan hely ahol enyhített a férfitöbbleten a sok ukrán nő?

Figyelt kérdés

Az itteni helyzeten semmit nem változtatott, a társkeresőn továbbra is 10-szer annyi a férfi. Nem regisztráltak ukrán nők magyar társkeresőkre, nyilván azért mert még nekik sem kell magyar férfi, túl csóró, és túl élhetetlen az ország. Csak tranzit ország vagyunk nekik is Nyugatra. Érdekes amúgy hogy az ukránok azok a magyarokat, románokat lenézik úgy általánosságban.

De mégis az van, hogy valaminek történnie kellett, mivel elvileg a fiatal férfiak nem hagyhatják most el Ukrajnát, őket leköti a háború. Viszont vagy 10 millió ukrán nő Nyugaton dekkol most. Kell lennie valami hatásának a társkeresési piacra nézve.

Akik esetleg Nyugaton élnek, vagy többet tudnak erről, le tudnák írni a tapasztalataikat? A külföldi (nyugati) társkeresőkön már jelennek meg szép számmal az ukrán nők VALÓBAN? (tudom, rengeteg kamu társkereső van ahol azt ígérik ukrán csajokkal ismerkedhetsz, aztán meg lehúznak, de most a valódi társkeresőkre vagyok kíváncsi, hogy ott hogyan alakulnak a dolgok kint)



2022. aug. 16. 22:30
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%
Persze, aki eddig sikertelen volt, az majd az ukrán nőknek kelleni fog :D
2022. aug. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
24%

A legtobbjuk 30 feletti, es gyerekkel egyutt menekultek. Vagyis nincs itt semmi latnivalo.....



38F incel

2022. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
15%
Ukrajnában könnyebb lett a férfitöbblet csökkenése miatt. Ezért van több házasság Ukrajnában a háború kezdete óta.
2022. aug. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
67%
Jól írta itt valaki, egészségesebbek primitivebbek, vadabbak. Nekem volt ukrán fium. 4-en voltak fiúk tesók. Ott nem ritka. Amúgy több nyelven beszélő diplomás. Egy fokkal tényleg keményebb volt mint a hazai fiukak.
2022. aug. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
90%
Ukrán nőknek nem kell magyar incel. Hidd el a munkahelyemen megfordult már pár. És eléggé magabiztosak. Nem menekülő rinya gépek akiket ki lehetne használni.
2022. aug. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
17%

Akkor ezek szerint a magyar pasik "pont jo" helyzetben vannak. Az ukran noknek tul puhanyak, a nyugati damaknak meg tul bugrisak :)



38F incel

2022. aug. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
67%
nincs
2022. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
92%

"Akkor ezek szerint a magyar pasik "pont jo" helyzetben vannak. Az ukran noknek tul puhanyak, a nyugati damaknak meg tul bugrisak :)"


Részben. Az ukrán nőknek puhány az átlag magyar férfi (persze itt is van kivétel). De a nyugati nők simán összejönnek egy jó kiállású magyar férfival, mert az ottaniakhoz meg mi vagyunk keményebbek. Egyvalamit rontanak el a magyar férfiak, amikor nyugati nővel ismerkednek: nem, nem a pénzt! Ellentétben a sztereotípiákkal, a nyugati nőket az nem érdekli annyira, sokkal érzelem-vezéreltebbek, és kevésbé anyagiasak! Tehát nem a pénz, hanem az udvariasság, etikett! Ezt elvárják (jogosan). És ezt közülünk kevesen képesek hozni.


Röviden: az ukrán nők a vadságra, egészséges életerőre, harciasságra buknak; a nyugati nők az udvariasságra, figyelmességre, kifogásolhatatlan stílusra.


Rossz hír a frusztrált féfriaknak: egyik képletben sem a pénz a mérvadó (még ha vannak ilyen nők is, valóban).

2022. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen menekült kvóta elosztást kéne csinálni, mint a 2015-ös migránsválság után. Félmillió ukrán nőt simán befogadhatna Magyarország.
2022. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
32%

Jól írják, hogy itt Közép-Euban halmozottan hátrányos helyzetűek a férfiak: a keletieknek túl puhányok vagyunk (az ország pedig túl csóró, uncsi a Ny-hoz képest). A nyugatiaknak pedig csóró, alulszocializált, műveletlen tuskónak tűnünk...


Egy este alatt kipróbáltam Tinder Passporttal a dolgot (távolságot elrejtettem). Kevés, de igényes, tengerpartos-inges kép, 34 év, 185cm, beírtam, hogy M.D. (vagyis orvos) és HUN (erről szólt a dolog).


- Kárpátaljáról (vagyis ahol nem lőnek és magyarok is vannak) 3 óra alatt (csúcsidőben) 0 lájk.


- Londonból (2. legnagyobb magyar város :D), u.ilyen időparaméterekkel 21 lájk, ebből 1 fehér.


- Utóbbi miatt kipróbáltam Fokvárost, ahol a felhasználók 2/3-a volt fehér, 1/3-a színes. Kb. 30 lájk, ebből 1 db volt fehér (viszont a feketék között volt olyan, hogy csak tátott szájjal néztem, pedig nincs ilyen fétisem). Amúgy itt a többség 30 körüli volt.


- Fülöp-szigetek: na itt fél óra után felfüggesztettem a projectet, nehogy a 3 hónap jegyesség következő évadában szerepeljek :'). Amúgy percenként 1-2 kedvelés jött, voltak 30 alattiak is...


- Svédország: 2 lájk (fehér, 30as nők)


Következtetést mindenki vonja le magának.

2022. aug. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!