Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ukrán háború itt nálunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ukrán háború itt nálunk semmit nem változtatott a társkeresési piacon, de van olyan hely ahol enyhített a férfitöbbleten a sok ukrán nő?

Figyelt kérdés

Az itteni helyzeten semmit nem változtatott, a társkeresőn továbbra is 10-szer annyi a férfi. Nem regisztráltak ukrán nők magyar társkeresőkre, nyilván azért mert még nekik sem kell magyar férfi, túl csóró, és túl élhetetlen az ország. Csak tranzit ország vagyunk nekik is Nyugatra. Érdekes amúgy hogy az ukránok azok a magyarokat, románokat lenézik úgy általánosságban.

De mégis az van, hogy valaminek történnie kellett, mivel elvileg a fiatal férfiak nem hagyhatják most el Ukrajnát, őket leköti a háború. Viszont vagy 10 millió ukrán nő Nyugaton dekkol most. Kell lennie valami hatásának a társkeresési piacra nézve.

Akik esetleg Nyugaton élnek, vagy többet tudnak erről, le tudnák írni a tapasztalataikat? A külföldi (nyugati) társkeresőkön már jelennek meg szép számmal az ukrán nők VALÓBAN? (tudom, rengeteg kamu társkereső van ahol azt ígérik ukrán csajokkal ismerkedhetsz, aztán meg lehúznak, de most a valódi társkeresőkre vagyok kíváncsi, hogy ott hogyan alakulnak a dolgok kint)



2022. aug. 16. 22:30
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Ha kimész te is Németországba mondjuk, és megkeresel egy német átlagbért, akkor miért lennél esélytelen az ukrán nőknél?

Amúgy meg a magyar nőknél azért esélytelen a legtöbb magyar férfi, mert itt nálunk nagy a férfitöbblet a fiatalabb korosztályokban és ezt tetézi, hogy csak férfi vendégmunkások és turisták jönnek.

És nem más szerencsétlenségén "bazírozok" hanem megpróbálok én is alkalmazkodni a helyzethez, hogyha ez Nyugaton jobb társkeresési lehetőséget teremtett egy férfinak, lehet ezt is kivándorlok oda. Mi ezzel a baj?

2022. aug. 16. 23:07
 12/37 anonim ***** válasza:
92%
Itt mindenki attól esélyes, hogy van állása meg mennyit keres. Elméleti szinten sincs meg, hogy egy kapcsolatot működtetni is tudni kéne és esetleg ez is kellene?
2022. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
94%
Azért írtam, h sikertelen lesz az illető az ukrán nőnél is, mert az ukrán nők sokkal keményebb férfiakhoz vannak szokva. Egy átlag magyar, az nekik puhap.cs. Még az is, aki itteni viszonylatban keménylegénynek számít. Te nem fogod a villamoson arcon könyökölni azt, aki véletlenül rálép a lábára, de nekik ez szinte elvárás (sokuknak). Ott ez az eljárás, ez a férfias és ez a védelem jele. Tapasztalatból beszélek. Más kultúra, más elvárások. Egészségesebb, vadabb, primitívebb. Egy ukrán nőnek egy magyar vagy egy nyugati férfi nagyon kevés. Az lehet, hogy pénzért összejön vele, de ér az neked valamit úgy?
2022. aug. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

13:

Mekkora szánalmas hülyeség amit ideokádtál. Ez már tényleg durva.

Nekem kéne egy nálam 10 évvel fiatalabb, szép, szőke ukrán nő, és ha kell kimegyek érte Németországba és sok pénzt keresek neki. De nem hiszem, hogy azért nem kellenék neki, mert nem könyöklöm arcon a villamoson valakit aki véletlenül meglökött lol.

Ha nem tetszik, nem egymást keressük, kész. Attól még ne írj hülyeségeket, csak mert az ukrán nők kelendőbbek.

2022. aug. 16. 23:19
 15/37 anonim ***** válasza:
93%
14, Valóban nem ezért nem kellenél neki, hanem mert pincsi vagy. Nem érted, hogy a férfiakat szeretik?
2022. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
94%

Te mennyire egy nyomi vagy, már bocs :D

Te mindent csak a pénzre tudsz visszavezetni? Szerinted csak ez kell egy kapcsolathoz, semmi más? Hány éves vagy, 10? Vagy egy 50 éves örök szűz incel? Az meg, h csak ezért kimész németbe és "neki" keresed a pénzt, az a lúzerség lúzersége.

2022. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
91%
A kezelesedre keress penzt, nem lesz olcso, cserebe jo sokaig fog tartani.
2022. aug. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
87%
16 voltam, a 14-nek (kérdezőnek) szólt, amit írtam
2022. aug. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 FoxtrotLidérc ***** válasza:
89%
Férfitöbblet meg a s*ggem! Na jó... Szíriában sok helyen női katonák kénytelenek harcolni (durván sarkítva) a nőtöbblet miatt - bár ha letolnál nekik ilyen fundamentalista bullcrap-eket, úgy rúgnának valagba, hogy repülnél, mint a pinty, és még meg is köszönnéd reptedben. 😂😂😂😂
2022. aug. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
93%

Nincs férfitöbblet.


" amikor Bécs felé menekülő nőket láttam a vonaton, hogy mennyire nem látszik rajtuk, hogy aggódnának."


Persze, akkor úgy is van. Hülyegyerek.

2022. aug. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!