Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srac incel?

Figyelt kérdés

Volt korabban az X faktorban egy non-stop nevezetu egyuttes. Annak volt egy zsolt nevezetu tagja. Egy alacsony, cigany csavo. Szerintem mar 30 folott lehet es bevallasa szerint meg soha nem volt baratnoje. Gondolom meg szuz is. Anno amikor ment az x faktor. Vegig kurtolte az egesz sajtot, hogy mennyire egyedul van es hogy csajt keres. Persze nem lett senkije.


Szerintem tenyleg sok mindent megprobal, hogy ne maradjon ehyedul, de nem jott ossze neki senki es valoszinuleg nem is fog soha.


Akkor o egy incel?



2022. dec. 11. 19:47
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Nagyon egyszerűen azok az incelek akik rondák. Ennyi!

És senki nem jöjjön azzal, hogy a szépség relativ, mert nem az. Egy 150 centis pasast se tart senkise vonzonak, mint ahogyan ezeket a nőket sem.


[link]

2022. dec. 12. 15:34
 22/23 anonim ***** válasza:
alacsony kollégámnak is volt valakije. Szóval.. .... Inkább úgy akartad magad kifejezni, hogy az összkép a lényeg.
2022. dec. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az incelség az amikor mondjuk lenne rà lehetősége hogy kapcsolatot kialakìtson csak nem akar ,de viszont aki kapcsolatban van nőkkel bàrmilyen formàban azt meg ki nem állhatja.. Az irigység bennem is megvan,hogy màsok miért sokkal sikeresebbek ezen a téren, viszont nekem màr voltak kapcsolataim tehàt Incel nem lehetek csak vannak hajlamaim :D
2022. dec. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!