Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srac incel?

Figyelt kérdés

Volt korabban az X faktorban egy non-stop nevezetu egyuttes. Annak volt egy zsolt nevezetu tagja. Egy alacsony, cigany csavo. Szerintem mar 30 folott lehet es bevallasa szerint meg soha nem volt baratnoje. Gondolom meg szuz is. Anno amikor ment az x faktor. Vegig kurtolte az egesz sajtot, hogy mennyire egyedul van es hogy csajt keres. Persze nem lett senkije.


Szerintem tenyleg sok mindent megprobal, hogy ne maradjon ehyedul, de nem jott ossze neki senki es valoszinuleg nem is fog soha.


Akkor o egy incel?



2022. dec. 11. 19:47
A kérdező szavazást indított:
Igen incel
Nem, nem incel
15 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Egyszerűen nem jött még össze senkivel? Akkor nem incel.


Debil, gyűlölet és irigység alapú eszmébe burkolja magát, és önmagáért tenni sem hajlandó? Akkor incel.


Ilyen egyszerű.

2022. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Pedig szerintem szép az arca, vagy legalábbis akkoriban szép volt. Nem tudom mennyire alacsony, de, ha 160,vagy alatta, akkor sajnos minden esély meg van arra, hogy minimálisra csökkenjen az esélye, amennyiben ő is egy számára vonzó nőt szeretne.

Ami az incel kérdést illeti, a szótári értelemben az. Az itteni jelentés szerint nem tudom, látni kéne hogyan nyilatkozik a nőkről, a világról, magáról.

2022. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
90%
Mi közöd van hozzá kerdező, jó röhögni a másik ember nyomorán?
2022. dec. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Manapság már mindenkire rámondják aki sikertelen a társkeresésben!
2022. dec. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom követni ezt hogy ki micsoda. Valamikor egy előnytelen kép alapján incel valaki... máskor sikertelen csajozónak kell lenni ehhez a bélyeghez.. olykor meg romlott személyiség is plusz feltétel. Annyi szabályszerűség lehet ebben a gumidefinícióban hogy ha valakinek be akarnak szólni annál a tágabban értelmezhető definiciót használják akit meg óvni akarnak annál meg olyan szűket hogy ne lehessen oda sorolni
2022. dec. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Lehet a kérdező az a srác!
2022. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
9%
Cigány incel nincs, ott kicsit más a kultúrkör, aki nem elég "kemény" azt már gyerekként elfogyasztja reggelire a 10-12 tesó meg az "egyéb" rokonság.
2022. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

8-as

En is cigany vagyok es incel.

Pontosabban meg soha nem volt baratnom meg csak csokom se pedig mar 30 multam. Pont azert irtam ki a kérdést, mert nagyon hasonlo helyzetben vagyok, mint o.

2022. dec. 11. 20:37
 9/23 anonim ***** válasza:
69%

Ha szeretne csajt, de nem jon ossze, akkor igen, incel.



38F incel

2022. dec. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
45%

@1 Te jó ég, hányszor kell még ezt elmagyarázni?


Ő mindent megtesz, teper, küzd, hogy a nőknél sikerei legyenek, mégis szűz? Akkor incel.


Saját, szabad akaratából nincsen és nem volt soha senkije? Nem incel.


Ilyen egyszerű. Illetve mégsem ennyire, mert ha már a 4chanről vettük át ezt a szót, akkor az ottani szabályok szerint is értelmezzük: ha legalább fél éve nem volt szexuális kontaktja nővel, akkor incel. Na, ENNYIRE egyszerű pontosan.

2022. dec. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!