Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az incelek miért nem tesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért nem tesznek semmit azért, hogy jobb legyen a helyzetük?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam. A legnagyobb lúzer, akit ismerek.


Olyan hangja van, mint egy infószakos strébernek. Hülyén néz ki. Rossz a hajviselet. Rossz ruhákban öltözködik. Mégis volt annyi bátorsága, hogy a buszmegállóban odament egy lányhoz és most legalább beszélget vele.


Nehéz elképzelni, hogy valaki nála is szerencsétlenebb legyen, mégis tett azért, hogy ne legyen egy incel. Mi a kifogásotok?



2022. dec. 2. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Milyen hangja van egy infószakos strébernek?
2022. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

"infószakos stréber hang" XD


Egyébként jó kérdés. Az incelek ha hallanak egy sztorit egy szerencsétlenről aki valahog ymégis becsajozott, arra az tmondják, hogy fakecel, azaz gyakorlatilag kitagadják visszamenőlegesen is.

Aki nagyban híreszteli, hogy ő incel, annak már beépült a személyiségébe, hogy ő az, gyakorlatilag ezzel azonosítja magát. ha véletlen becsajozna, akkor mindezt elveszítené, hiszen egy incel sosem csajozhat be.


Nem hiszem, hogy mindnekire igaz lenne, de szerintem van egy olyan réteg köztük akik annyira kaarnak valahova tartozni, hogy inkább tartoznak a "mindenkit utálunk és mindneki utál minket" csoportba, minthogy egyről kettőre lépjen az életben.

2022. dec. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

"a buszmegállóban odament egy lányhoz és most legalább beszélget vele"



Megy majd a friendzone-ba....



38F incel

2022. dec. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Beszélgetett egy lánnyal, oké. És???Utána milyen pózban csinálta vele?? Nem látom hova akar kifutni a sztori mint bezzegpélda
2022. dec. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A csaj elutasította, de még így is többet tett, mint te
2022. dec. 12. 11:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Hat akkor en se vagyok incel. En is probalkoztam sokszor es minden alkalommal elutasitottak. A mai napig szuz lennek, ha nem lennenek prostik.

33/incel

2022. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező engem is elutasítottak sokszor de most van nőm (olyan hogy mikor xy celebcsajt kritizálnak és valaki nagyot akar szólni "megnézném a leszólók csajait" szöveggel, akkor rákontrázhatnék hogy csak nyugodtan😎. Honnan szedted hogy incelkérdéshez csak incelek vagy incelszidók írhatnak?! Konkrétan én nem találom az egész kérdés fülét meg farkát azért pötyögök
2022. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát nézd, nem azért, hogy az inceleket védjem, vagy az elméleteiket támogassam, de a kérdésedben szereplő állítás ilyen formában azért nem igaz minden incelre. Feltéve, ha hihetünk a beszámolóiknak (erre mindjárt kitérek). Kezdjük azzal, hogy már csak azért sem igaz a kérdésben szereplő állítás, mert az incelek csoportja nem homogén közösség (ezt a különböző források is ki szokták hangsúlyozni).

Másrészt: nagyjából egy éve olvasok incel kérdéseket is, és ezt a kérdést, amit feltettél, hogy "miért nem tesznek semmit azért, hogy jobb legyen a helyzetük?" elég sokszor nekik szegezték már. A többségük váltig állította, hogy sokat tett az ügy érdekében, csak annyi elutasítást kaptak, hogy feladták. Sokan már fiatal korban. A válaszaik ráadásul egyes esetben elég durvák voltak. Pl. volt olyan incel, aki azt írta, hogy a századik (személyes) elutasításnál úgy döntött, feladja a küzdelmet.


Én úgy gondolom, hogy az incelek sikertelensége nem (csak) azon múlik, hogy hány nőnél próbálkoznak be. Sokkal inkább azon, hogy vagy nem tanultak meg nőkkel kommunikálni, vagy kevésbé fejlettek a szociális skilljeik, vagy vannak, akik egyszerűen tényleg rondák/alacsonyak/nem vonzóak ahhoz, hogy a kiszemelt nők felfigyeljenek rájuk. Illetve az is határozottan közrejátszik (ezt direkt figyeltem is), hogy sokan közülük nem a saját súlycsoportjukban keresgélnek. Amilyen nőket ők átlagosnak mondanak, pont azokra a hajt a férfiak nagy része is.

Szerintem inkább ezek állnak a sikertelenség mögött. De nyilván vannak olyanok is, amiket te állítasz a kérdésedben, de a beszámolók alapján nem ők alkotják a többséget. Illetve beszámolók nélkül is valószínűsíthető, hogy nem ez a jellemző egy (a források szerint) heterogén csoportra.

2022. dec. 13. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!