Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok incel miért akar inreális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok incel miért akar inreális dolgokat?

Figyelt kérdés

sokan elvárnák,hogy a kormány kiutaljon nekik egy nőt


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


2022. dec. 1. 07:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
Én azért akarom, hogy szeressen valaki, mert erre minden ember vágyik. Még akkor is, ha az én külsőmmel ez irreális.
2022. dec. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
1-es, a valaszaidbol itelve, neked a kulsodnel van egy sokkal nagyobb problemad is.
2022. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
2-es, neked is, bár kapod innen az önigazolást 1000-rel, hogy mindent jól csinálsz...
2022. dec. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

Valószínűleg a kétségbeesés és a kilátástalanság szül ilyen dolgokat. Ez pont olyan, mint amikor a cigó 50 darab sorsjegyet lekapar egy nap vagy a nyugdíjasok megváltóként tekintenek 1-1 politikusra, hogy majd ha ő lesz akkor aztán milyen jó világ lesz.


Más esélye nincs. És fentről azért ezt nem is igazán lehet érteni. Ettől még persze hülyeség ez az incel-őrület amire utalsz, de a többségi stratégia a "leköpjük őket, oszt megyünk tovább", nem ideális. Kicsit olyan, mint amikor valaki kimegy a gettó-városrészre és fikázza egy kicsit az ott élő emberek környezetét. Úgysem tudnak tenni ellene. Nem is lehet.

2022. dec. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha elégszer mondassz egy hazugságot akkor igaznak fogják hinni.
2022. dec. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem unod/unjátok még a megállás nélküli incel kérdéseket?😂

Ez most valami új beteges dolog lett amire izgultok?

2022. dec. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%

Mert egyesek már beleőrülnek a sikertelenségbe. Sokan vannak akik egy szalmaszálat nem raktak keresztbe azért, hogy minimálisan sikeresebbek legyenek, de a legtöbben azért komolyan próbálkoznak közülük akár több 10 éve sikertelenül. Előbb utóbb azért az ember ebbe könnyen belerokkan. Gondolj csak bele, pénzt, energiát és időt nem kímélve mindent megteszel azért, hogy találj magad mellé valakit, de minden hiába, soha semmi nem jön össze. De lehet ez bármilyen más témában is, akár sport, karrier stb terén. Csak míg utóbbiakat az ember feladja egy idő után, a társkeresés és az intimitás utáni vágy annyira nem könnyen feladható, főleg nem addig amíg relatíve fiatal az ember (pl. 40 év alatti).

De! Az ilyen jellegű kérdéseket amit te is linkeltél leginkább trollok, gyűlölködők írnak ki, akik direkt meglovagolnak egy témát és próbálják kiforgatni minél jobban, mert nekik ez a szórakozás...

2022. dec. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

#1

120 kg vagyok, én is jó leszek? Ja nem? Hát igen....az elvarások

2022. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

8: Ugyan nekem hálistennek lett párom, de évekig voltam sikertelenül egyedül úgy, hogy jómagam voltam 75kg, sportoltam, volt állásom, karrierem, diplomám, stb. Na most ilyen helyzetben nem kellene zsigerből lökni azt, hogy "hozzád a 120 kilós fogatlan elvált munkanélküli való mert túl nagyok az igények, azért vagy egyedül". Nem gondolom túlzó elvárásnak, hogy magamhoz hasonló párt akartam, vagyis amit én magam is "hozok".

Mégis egyedül voltam még 30 évesen is.

2022. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%
#10 Ha értelmes és elviselhető lennél, akkor jó lennél 120 kilósan is, de nem vagy az.
2022. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!