Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srac incel?

Figyelt kérdés

Volt korabban az X faktorban egy non-stop nevezetu egyuttes. Annak volt egy zsolt nevezetu tagja. Egy alacsony, cigany csavo. Szerintem mar 30 folott lehet es bevallasa szerint meg soha nem volt baratnoje. Gondolom meg szuz is. Anno amikor ment az x faktor. Vegig kurtolte az egesz sajtot, hogy mennyire egyedul van es hogy csajt keres. Persze nem lett senkije.


Szerintem tenyleg sok mindent megprobal, hogy ne maradjon ehyedul, de nem jott ossze neki senki es valoszinuleg nem is fog soha.


Akkor o egy incel?



2022. dec. 11. 19:47
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Nem az teszi incellé az embert, hogy nem szexelt. A szerethetetlen incel mentalitás, nőgyűlölet és szexista gondolkodás, a gyerekes irigykedés a nála sikeresebb férfiak iránt, a nők tárgyiasításának vágya a szabad akarat ellenében, ezek teszik incellé az embert. De az ilyen ne is jusson párkapcsolatnak még a közelébe sem, amíg nem jut el az önfejlesztés minimum fokára.
2022. dec. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
54%
Vajon mennyire lehet komolyan venni egy olyan kifejezést, amelynek jelentésében még az azt használók sem tudnak dűlőre jutni, és általában a "sértés kontextusának megfelelően" alkalmazzák az épp ideálist?
2022. dec. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
58%

@11

Az, amiről te beszélsz, az a... hmm, mondjuk valóban nincs külön szakkifejezés rá. Legyen az extrémista incel esetleg? Vagy nőgyűlölő? Viszont ugyanezzel az incelekre köpködő nők (már legalábbis többnyire nők) akkor automatikusan férfigyűlölők, ami meg annak a csoportnak nem tetszene. Az a baj, hogy sokak fejében összemosódik a két fogalom, pedig maga a szó annyit jelent, amennyit én írtam - és kivételesen bátran ki merem jelenteni, hogy objektíven nekem van ebben igazam most. Nagyjából hasonló módon alakult ki az emberek fejében, hogy mást ne mondjak, a muzulmán=dzsihádista termékkapcsolás. Mindkettő helytelen, és teljesen eltér a berögződött jelentés az eredetitől. Szintén probléma, hogy mára az incel szitokszóvá vált, pedig ex incelként mondom, van elég lelki terhe egy önkéntelen cölibátusban élőnek, nem kell még a többlet bullying.

2022. dec. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Az önkéntelen cölibátus kifejezés egy ellentmondásos marhaság. A cölibátus sosem lehet önkéntelen. Így nehéz komolyan venni az egész incelséget.
2022. dec. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
58%

"ezek teszik incellé az embert"



Nem, mert nem minden incel blackpill-tudatu.



"nőgyűlölet és szexista gondolkodás (...) a nők tárgyiasításának vágya a szabad akarat ellenében"



Nemelyik Chad is ilyen, megis komaljak a nok, vagyis nehezen lehetne incelnek nevezni.



"Az, amiről te beszélsz, az a... hmm, mondjuk valóban nincs külön szakkifejezés rá. Legyen az extrémista incel esetleg?"



De van. Blackpill-tudatu incel.



38F incel

2022. dec. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

14.


Hangos morgás követte a kommentedet. Róma irányából érkezett. Hajajj, ezek a papok, érsekek, bíborosok és a pápa lesznek!

2022. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

@III.Edricus Anxious

Ők maguk választják a cölibátust, így rájuk igaz, hogy náluk döntés kérdése volt. Egy incelnek viszont soha nem az, így valóban nem állja meg az állítás a helyét. Legalábbis én nem emlékszem arra, hogy bármikor is elterveztem volna, hogy "hmm... én szerintem az lesz a legjobb, ha 29 éves koromig szűz maradok!". Nem, ez nem hangzott el sosem.

2022. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17.


Ez idáig rendben volna. A probléma még mindig a kifejezés jelentéstartalma a számomra, ami kb. a vicc kategóriába sorolható, mert időnként azt takarja aki "nem szexel", máskor "akinek nincs kapcsolata régebb óta", megint máskor "aki gyűlöli a nőket meg lapátállú fazonokról álmodozik" megint máskor újabb és újabb jelentéstartalmak kerülnek elő.


Illetve olyan emberek is incelnek minősülnek, mint pl. József Attila akinek sosem volt nője? Ayrton Senna (Piquet cseszegette is érte, gyakorin megtalálná a helyét), Kölcsey, Newton, Tesla?


Vagy ilyenkor már kicsit enyhül a vélemény és őket letudják aszexuálisnak, betegnek vagy elhivatottnak?


Maga az incel szó is olyan, hogy "Kovács János 29 éves koráig egyedülálló" akkor Kovács János incel, de ha a harmincadik születésnapján összejön valakivel akivel leéli teljes életét, akkor már nem az? Ennyin múlna? Vagy fordítva - Xantus Xavér 18 és 32 éves kora között eleinte sok rövidebb kapcsolatban, majd házasságban élt. Addig nem incel. Utána 1-2 év múlva már hiába ismerkedik nem kíváncsi rá senki. Innentől ő "incellé lett"?


Annyira mesterkélt és nevetséges ez az egész dolog.

2022. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Teslának magyar nője volt úgy hallottam
2022. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
45%

@18

Mivel egy 4chanről eredő fogalom (hát, legalábbis a média által átvett verzió), így az ottani szabályokat illik követni. A 4chanes fogalommagyarázat szerint legjobb tudomásom szerint az incel az, aki akarna szexelni, de legalább fél éve nem volt testi kapcsolata. Ha most az általad felsorolt személyek szerettek volna szexelni, de nem tudtak, akkor igen, a mai fogalmaink szerint incelnek számítottak. (Ayrton Senna is? Komolyan?! :O ) Ha nem volt idejük a hivatásukból kifolyólag, akkor nem, mivel ott már tudatosság, döntéshozatali helyzet is van a dologban - nők helyett inkább a karriert választották. Ha pedig aszexuálisak voltak, akkor azt aszexualitásnak hívják mindentől függetlenül, és ott nem is nagyon van miről beszélni. :D


"Maga az incel szó is olyan, hogy "Kovács János 29 éves koráig egyedülálló" akkor Kovács János incel, de ha a harmincadik születésnapján összejön valakivel akivel leéli teljes életét, akkor már nem az? Ennyin múlna?"

Ennyin. Előtte több, mint fél évet leélt szex nélkül, akarata ellenére.


"Vagy fordítva - Xantus Xavér 18 és 32 éves kora között eleinte sok rövidebb kapcsolatban, majd házasságban élt. Addig nem incel. Utána 1-2 év múlva már hiába ismerkedik nem kíváncsi rá senki. Innentől ő "incellé lett"?"

Igen, incellé, ha akart volna szexuális kapcsolatot.


Voltaképpen ezen meghatározás alapján amúgy tényleg fölösleges incelségről beszélni, mert ezek alapján rengeteg, de tényleg: megszámlálhatatlanul sok férfi ismerősöm incel, annak ellenére, hogy sokuk hosszú távú kapcsolatban él éveken át. Inkább meg kellene különböztetni aggszüzet (örökszüzet?) és nem aggszüzet. Technikailag ugyanis én most nem vagyok incel, annak ellenére, hogy 29 évig az voltam, és vélhetően ezután szintén rohadt sokáig az leszek. Ettől függetlenül aggszűz voltam, ami nagyban rányomja a bélyegét az egész életemre.


...Hmmm. Most így leírva tényleg hülyén hangzik a dolog. Egy biztos: sértésként használni hülyeség, összemosni a (mint kiderült) black-pilled inceleket a "mezei" incelekkel hülyeség, ugyanakkor az aggszüzekkel összemosni is hülyeség.

2022. dec. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!