Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kell ahoz hogy megtaláljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahoz hogy megtaláljam az igazit?

Figyelt kérdés
Mik a legfontosabbak egy nőben külső és belső tulajdonságok. 27 éves vagyok már vén lánynak érzem magam van olyan aki nem találja meg?

2022. nov. 15. 20:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
24%

Az, hogy ne add fel, tegyél érte, és óriási nagy mázli. + Tudd mit akarsz, milyen kapcsolatra vágysz, mit vársz a másiktól, milyen jövőt képzelsz el - itthon vagy külföldön, lakás vagy ház, milyen jellegű párkapcsolatot?, pl házasság/ vagy szimpla együttélős kapcsolat, ha esetleg akarsz gyereket, azt is tudnod kell és azt is ha nem vágysz gyerekre, valamint kommunikálni is kell ezekkel kapcsolatban még az elején, mert ha ezekről eltérőek a nézetek és ez hosszú idő után derül ki, akár évek is mehetnek a kukába emiatt, és feleslegesen húztad az időd egy jövőtlen kapcsolatban..

Nekem kb ezek kellettek hozzá, végül 24 évesen jött össze.:)

36/N

2022. dec. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
55%

Jó neked 21- eske.

Óriási mázli. Én ezt emelném ki elsősorban.

2022. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%
22. A mázli önmagában édes kevés. Én meg ezt emelem ki. Az undorító stílust inkább nem minősítem. A te bizonyítvànyod...
2022. dec. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%
A legjobb tipp hogy ne keresd
2022. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
82%

23.

Nemtudom mire gondolsz, mert szerintem semmivel nem sértettelek meg. Hisz a szerencsét te is említetted.

Mindenki tudja, hogy ma valóban nagy szerencse kell a társkereséshez.

Nem is az igazihoz, mert ahhoz már csoda kell, csak szimplán ahhoz, hogy legyen valakid, akivel elvagy.

Nem értem a felháborodást.

Egyébként a 24- nek valahol igaza van, csak ez marha nehéz ha az ember magányos.

22.

2022. dec. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem pedig hagyd! A mostani férfiak nem érdemelnek meg ilyen értékes nőt.
2022. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!