Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többség 30 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség 30 éves korára megtalálja az igazit?

Figyelt kérdés
Biztos nem csak én vagyok egyedül közel 30 évesen, de az ismerőseim körében azt látom, hogy jóval 30 éves koruk előtt már többéves komoly kapcsolatuk van, vagy házasságban élnek, és gyerekeik vannak. Én meg egy férfinak se kellek, bár már volt kapcsolatom, de valahogy mindig én voltam az akinek hazudtak, kihasználtak, de azért az exeim más nőket eljegyeztek, vagy elvettek, csak engem sz@rtak le. Engem senki sem képes elfogadni és szeretni. Annyira elegem van abból hogy ilyen szerencsétlen vagyok. Legalább akit elvettek, azok már biztonságban vannak, mert nem hagyják ott, rám meg ki tudja mi vár, lehet örökre egyedül maradok.
2020. aug. 10. 20:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Óóó, 30 éves korára a többség már szakít is az igazival.
2020. aug. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezt honnan vetted, hogy ha elvesznek valakit, biztonságban van? Annyi manapság a válás, mint égen a csillag. Én 30 éves koromra pont hogy kiábrándultam az egészből, és próbálom úgy alakítani az életem, hogy később ne szoruljak senkire, és ellegyek magamban, tedd te is ezt. 30f
2020. aug. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Nagyjából harminc éves kor az, amikor a nők nagyjából belövik (vagy inkább fogalmazzunk úgy, hogy kénytelenek tudomásul venni), mi is a valódi szintjük és nem futnak már értelmetlenül olyan férfiak után, akik - idézem - hazudnak, kihasználnak.
2020. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%

Pont mint a #3-as én is hasonlóan gondolom.


30 éves korára jön rá a nő hogy nagyjából mi a is a szintje. De előtte azt hiszik hogy csak mert van egy nyílás a lábuk között ezért nekik minden jár. (bocsánat a kifejezésért)


És igen nem azok után kellene futni akik kihasználnak meg hazudnak... De nektek úgy is az kell aztán meg jöttök ide sírni :D Erre mégis mit mondjon az ember...?

2020. aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
66%
30 éves korukra jönnek rá a nők, hogy nem körülöttük forog a világ, és észreveszik, hogy már vannak náluk szebbek, fiatalabbak, kapósabbak, akiket jobban körbeugrálnak a pasik. Na ekkor kezdenek bepánikolni.
2020. aug. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
A normálisabb réteg addigra már családot alapít. Meg sokan el is válnak azt rinyál a nyakukon a sok purdé. És rájönnek xar az élet. Visszacsinálnának mindent, de már késő. Ott a purdé, ami leszívja az ember életerejét. Már a szexet se kívánják. Csak titokban mással.
2020. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Igazi" nem létezik, csak olyan ember, akinek a hibáival együtt tudsz élni, és ő is együtt tud élni a te hibáiddal. Arról nem is beszélve, hogy egy ilyen kapcsolat is véget érhet.


Azért hagynak ott/ használnak ki, mert hagyod magad. Ha rendszeresen ugyanaz játszódik le a kapcsolataidban, akkor abban te is ludas vagy.

1 rossz emberekkel jössz össze

2 mást mutatsz magadból a kapcsolat előtt és a kapcsolat alatt

3 nem mondod ki amit szeretnél, csak várod a csodát, meg hogy az igazi olvasson a fejedben

2020. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%
Szexelgessél minél több pasival, meg randizgassál és egyszercsak jön valaki, akinek te leszel az istennő. A lényeg, hogy lazán kezeld a dolgokat hölgyem.
2020. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Korábban én us így éreztem, nem értettem, hogy nekem miért nem jön össze, mi baj van velem? Most már biztos vagyok benne, hogy jó sok hulyevel kellett osszeakadnom ahhoz, hogy értékelni tudjam azt, akivel most vagyok. És vele nem volt első látásra szerelem, lassan lett az. És ha most korbenezek, akkor hálát adok, hogy nem jött össze fiatalon, mert bizony azok a kapcsolatok lassan szethillanak, tisztelet a kivetelnek. A párom amúgy lassan 40 lesz. Ő mit szóljon, amikor már az osszes unokatestvete, meg testvére házas, pedig ő a legidosebb az összes közül? Na és? Legalább tudja, hogy mit akar, a megismerkedesunkkor sem sz*rozott, úgy rám startolt, hogy eselyem dem volt ellenállni és mi tagadás, nem mondhatnam, hogy bánom ezt.😅😅😅
2020. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!