Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez, hogy egyes férfiak oda mernek menni ismeretlen nőkhöz kezdeményezni, de a többség meg nem?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátom is buliban számolatlanul, de akár néha nappal, józanon, nyilvános helyen is ha úgy látja tetszik egy csajnak, akkor odamegy hozzá. Jól néz ki, de nem extrém jól, de így is nagyon sok elutasítást kap, azt mondja vagy 30 nő biztos elküldi, mire talál egyet, akivel legalább szex lesz, meg régen amikor tapasztalatlanabb volt akkor még több küldte el. (Nem csak egyéjszakás mindig, mert randira is szokott utána járni velük, volt már barátnője, volt hogy többedik randin feküdtek le először, stb.) Nyilván nem úgy csajozik, hogy "Szia! Szex?", hanem normálisan, a szex felhozása nélkül.


Mitől van ez, hogy ő így oda mer menni a nőkhöz, de a legtöbb férfi meg nem?


2019. jan. 11. 07:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%

Az ember sosem gondolja, hogy bármi baj van vele. Azután jönnek a visszajelzések, és ha 90%-ban negatívok, akkor elkezd gondolkozni, mégis vele lesz valami probléma, romlik az önbizalma.


Csak egy pszichopata hagyja teljesen figyelmen kívül a környezete visszajelzéseit. Persze pont ők ismerkednek könnyen, sz egy másik kérdés, hogy a kapcsolataikban hogy fognak helytállni, és milyen fájdalmat okoz ez s mentalitás a másiknak.


Persze van aki 30%-ban kap csak elutasítást, nála azért érthető, hogy miért van rendben az önbizalma. D-s amikor 10 emberből 9 anélkül elutasít, hogy 2 szót tudna rólad mondani (gyk a kinezeted már gaz), akkor nagyon komoly önismeret, és stabil jellem kell, hogy ne omoljon össze az önbizalmad

2019. jan. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
nem hiányzik annyira szex, hogy végigszenvedjem, hogy több száz elutasítást kapok
2019. jan. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Azért, mert egy átlagos férfit nem 30 nő utasít vissza, mire talál egyet, hanem minimum 100.
2019. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
16%

Hogy jön ide a pszichopata? Ők sokkal összetettebb személyiségek,minthogy azért mert nem érdekel valakit a külvilág visszjelzése azonnal pszichopatat kiáltson bárki.


Va akit nem ráz meg egy visszautasítás.Akár mert olyan magabiztos,vagy a minden mindegy hozzáállás,van akinek alapból ilyen a stílusa és a többi.Van aki meg annyira nem akar ismerkedni,hogy elviseljen 30-ból 29 visszautasítást.Megoldja máshol,ahol esetleg biztosabb a siker.

2019. jan. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Sokan nem hiszik, hogy lenne esélyük a nőnél. A másik meg, hogy nem mindenkinek van kapacitása több nőt bolondítani. Én is inkább csak azokkal foglalkozok akikkel látszik, hogy nagy valószínűséggel lehet valami.
2019. jan. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
leszarja a nőket és a nők véleményét
2019. jan. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Gyépésmérnök ***** válasza:
59%

Ez csak a feminista kondicionálás hibája, a többségében a nők által nevelt tutyimutyi férfiak beveszik a sok maszlagot, hogy "a lányok angyalok, ki vagyok én hogy egy isteni lényhez hozzá merjek szólni?"

A pár bűnöző típusú aljadék (vö. rosszfiú) aki leszarja hogy a társadalom mit gondol róla, láss csodát, már 15 évesen a parkolóban szoptatja az "istennőket" és a társadalom kettéválik...

2019. jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
39%
Gyépésmérnök,szerintem Te minden nap szándékosan arra játszol,hogy valaki rádnyonjon legalább egy ,de lehetőleg inkább minél több piros kezet.
2019. jan. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Gyépésmérnök ***** válasza:
58%
Nem. Csak veled ellentétben nem különösebben érdekel a százalékom, mert tudom hogy kik osztogatják a femcsi elvtársaiknak a zöld kezeket és az ellenségeiknek a pirosat...
2019. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%
Hol írtam,hogy engem érdekel?Ha érdekelne 80% -om lenne.Ha látó vagy ne kérj érte pénzt,mert nem megy jól.
2019. jan. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!