Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez, hogy egyes férfiak oda mernek menni ismeretlen nőkhöz kezdeményezni, de a többség meg nem?

Figyelt kérdés

Egyik legjobb barátom is buliban számolatlanul, de akár néha nappal, józanon, nyilvános helyen is ha úgy látja tetszik egy csajnak, akkor odamegy hozzá. Jól néz ki, de nem extrém jól, de így is nagyon sok elutasítást kap, azt mondja vagy 30 nő biztos elküldi, mire talál egyet, akivel legalább szex lesz, meg régen amikor tapasztalatlanabb volt akkor még több küldte el. (Nem csak egyéjszakás mindig, mert randira is szokott utána járni velük, volt már barátnője, volt hogy többedik randin feküdtek le először, stb.) Nyilván nem úgy csajozik, hogy "Szia! Szex?", hanem normálisan, a szex felhozása nélkül.


Mitől van ez, hogy ő így oda mer menni a nőkhöz, de a legtöbb férfi meg nem?


2019. jan. 11. 07:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
80%

A nők nagy része még mindig visszautasítja azt ha valaki odalépve ismerkedik.


Nem találok ebben semmit, de hirtelen reagálásként inkább bizalmatlanságot vált ki ez a helyzet.


Ehhez nagy önbizalomnak, és sikerélményeknek, jó kommunikációnak, jó megjelenésűnek kell lenni az illetőnek,hogy meg merje lépni úgy,hogy az pozitívan alakuljon.

2019. jan. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"10-ből 9 nőnek nem tetszem, akkor az sárba tiporja az önbizalmam."


Valami ilyesmit mondott itt valaki. Szerintem a férfiak 98%-a tízből átlag egynél kevesebb nőnek tetszik. De ez nem azt jelenti, hogy így is ne tetszhetne sok nőnek. Ha elmész egy buliba ahol 100-ból csak 5 nőnek tetszel, vagy az utcán egy nap látsz 100 nőt és abból 5-nek tetszel és megnéz magának, az pl nem jó?


Ez inkább olyannak hangzik, hogy hiába tetszenél akár minden második nőnek, akkor is azokon bánkódnál akiknek nem tetszel

2019. jan. 11. 09:20
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Attól, hogy egy átlagos férfinek nem hiányzik hogy egy öntelt nő nyilvánosan megszégyenítse. Kinek hiányzik hogy azt a kevés jó napját is tönkretegyék? Ugyan már.
2019. jan. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Gyépésmérnök ***** válasza:
0%

#13:

Nem csak öntelt nők vannak. Próbáltál már egyáltalán beszélgetni valamelyikkel? Javaslom hogy próbáld ki.

2019. jan. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 peca1000 ***** válasza:
53%

Minek menjek oda?


Ránézésből tudom e, hogy van barátja, iszik, dohányzik, hol lakik?


Rengeteg felesleges körtől és visszautasítástól mentem meg magam.


Felmegyek a netes társkereső oldalakra, szűrők alapján válogathatok a nekem való nők közül.


Hát nem kényelmesebb, és egyszerűbb?

2019. jan. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gyépésmérnök ***** válasza:
44%

#15:

Igen, és megtalálod az összes kamuregisztrációs "csajt", amit mind informatikusok hoztak létre. hogy a fizetőképes keresletet odavonzzák.

Akit élőben megszólíthatsz, az legalább tényleg létezik.

2019. jan. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
77%
Úgyis a nők választanak, felesleges kezdeményezni, észre lehet venni, ha tetszel egy nőnek, azokkal érdemes próbálkozni, látom a helyes csávókra, hogy néznek már messziről, azt a hülye is kiszúrja, de akár írásban is simán lejön, beszédstílusban is, az ilyen férfiaknak nyilván lesz is önbizalmuk hozzá. A legtöbb férfi nem olyan, mint a barátod, nem ér meg annyi kockázatot számukra, hogy elb**sza a maradék kedvüket is valami cicababa. Tisztelem az olyanokat egyébként akik a 100. elutasítás után is mennek a következőhöz, de erre nem mindenki képes, van aki úgy van vele, hogy ami nem megy, nem kell erőltetni.
2019. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Haverommal felregisztráltunk egymás adataival és képével pár társkeresőre, nekem 100-ból 94-re jött válasz, 67-el randit is lebeszéltük VS. neki 100-ból 0 válasz


Szerinted a saját ábrázatommal van értelme időt pazarolni kezdeményezésre?

Fotóshopos képemre meg leveleket is kaptam, kicsit kockásítva lett az arccsontom. Ismerős csajszi mondta, hogy előnyös a rólam készült kép, eddig fel sem tűnt neki, hogy jóképű vagyok. Balfék haverom meg elkezdett nevetni, hát azt a képet ő készítette és megmutatta neki és itt volt a vég!

2019. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!