Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többség 30 éves korára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többség 30 éves korára megtalálja az igazit?

Figyelt kérdés
Biztos nem csak én vagyok egyedül közel 30 évesen, de az ismerőseim körében azt látom, hogy jóval 30 éves koruk előtt már többéves komoly kapcsolatuk van, vagy házasságban élnek, és gyerekeik vannak. Én meg egy férfinak se kellek, bár már volt kapcsolatom, de valahogy mindig én voltam az akinek hazudtak, kihasználtak, de azért az exeim más nőket eljegyeztek, vagy elvettek, csak engem sz@rtak le. Engem senki sem képes elfogadni és szeretni. Annyira elegem van abból hogy ilyen szerencsétlen vagyok. Legalább akit elvettek, azok már biztonságban vannak, mert nem hagyják ott, rám meg ki tudja mi vár, lehet örökre egyedül maradok.
2020. aug. 10. 20:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

Nincs igazi, de sok ember él, akivel működhet. Nyilván közülük az az igazi, akivel elsőnek találkozol. És mivel az élet elég lineáris, valóban kevesebb a lehetőséged a korral, mert egyre több ember találja meg a hozzá illőt (vagy akiről azt gondolja, aztán téved).


Ahhoz, hogy az ember hatékony legyen, nem árt tanulni a korábbi rossz próbálkozásokból, nem árt egy kis önismeret és nem árt egy kis emberismeret. Aztán hogy valóban az illető-e az igazi, kiderül a következő 5p évben

2020. aug. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
70%

Mi újság, kisasszony? Hogyhogy pont most kezdtél el ezen pánikolni?

Miért nem tíz évvel ezelőtt?


Jókor jut eszedbe, hogy kéne már egy rendes kapcsolat...

Mit csináltál az elmúlt tíz évben? Tényleg nem próbálkozott nálad egy normális, komoly kapcsolatra alkalmas férfi sem?


A kérdésre a válasz:

Ha az igazit nem is találja meg a többség, de lesz olyan, akivel már kialakult az életük.

2020. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A francokat
2020. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én is 30 évesen akartam családot alapítani. Ez volt a cél időpont. Minden adott volt. Mégsem jött össze, de nem is bánom hogy sem vele, sem azóta nem jött össze. Amúgy mindenkivel az van ami veled. Kifelé mutathatnak mást, de 30 alatt még nagyban megy a kavar mindenfelé, csak elhallgatják(megalkusznak). Ezek később is csalják majd egymást, sosem lesz boldog házasságuk, nem úgy mint neked!
2020. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 MolotovPunk ***** válasza:

Biztonságban van az,akinek van komoly kapcsolata?Manapság semmi sem garancia.Évek óta tartó kapcsolat sem.Rengeteg válás,szakítás és megcsalás van 30 éves kor után.Ismeretségi körömben több ilyen 30 feletti férfi és nő is van.Persze a nőkre jellemzőbb az,hogy 30+ után jobban elkezdenek pánikolni,ha egyedül maradnak.

32/F

2020. aug. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
igen, 30 évesen rájönnek a nők (az értelmesek), hogy ketyeg a biosz órájuk, jó lenne már egy férj és gyerek, mert a 18-27 év közötti nők ellen már nem rúghatnak labdába kinézet tekintetében.
2020. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
35 voltam, mikor megtaláltam az igazit. Addig vagy 4x gondoltam, hogy megtaláltam. ;) Dee most tényleg a másik felemet találtam meg.
2020. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A nok igen, tobbseg 30 ra megtalalja. Pasik nem nagyon
2020. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!