Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezen az oldalon miért röhögnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen az oldalon miért röhögnek, vagy sajnálkoznak a nők és férfiak is azokon az embertársaikon, akik nettó 300 alatt keresnek (sajnos a többség idetartozik)? Mondják itt, hogy fel sem kelnek ennyiért, akinek ennyire tellett az szingli marad örökké.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
27%
Ez a szegénységi bizonyítványuk. Attól, hogy valaki elvégez egy egyetemet és jó állást szerez jó fizetéssel, még nem lesz intelligens is. Ennyi.
2020. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
87%
Én még senkit nem láttam itt ezen röhögni. Inkább a fordítottját.
2020. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Senkit nem láttál itt ezen...? Új vagy? Nézz szét, ezrével találsz majd itt ilyen válaszokat, itt mindenki nettó 4-500 ezret keres és aki nem, arra mondják, hogy mit csinált eddig, ha 20 évesen nincs nettó 500 as fizud, nagy házad, új lexusod, stb. Kis túlzással írtam, de majdnem ez megy itt.
2020. ápr. 23. 14:58
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Sok esetben a diplomás emberek keresnek ennyit.


Szeirntem ha valaki nettó 300 körül keres, az már egesz jó. Nem egy luxus színvonal, sőt, de nincsenek napi megelheti gondok belőle.


Inkabb azt sajnálom, hogy ez az ország itt tart. Rég 400-500 ezer körül kéne keresnie a legalja munkás embernek is, ha a nyugatot vesszük alapul. Ebben az országban nagyon kevés lehetőség van magas életszinvonalon élni, csak a legratermettebbek és kitunobbek jutnak el ide.

2020. ápr. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Mert idióták! A magam részéről én nem végeztem egyetemet, nincs nyelvvizsgám sem de van egy jó munkahelyen ahol messze az általad megadott felett keresek. Mégsem röhögök senkin vagy nézem le azért mert nem keres úgy! Én sem így kezdtem. Emlékszem még amikor biztonsági őrként 120 ezer Ft-ot kerestem. Megtanultam értékelni és beosztani a pénzt. Az ilyen emberek ha belekerülnek egy komolyabb élethelyzetbe nem megoldandó feladatnak látják hanem problémának. El is buknak rajta.
2020. ápr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
65%
Én csak az itteni rinyáló fiúcskáktól láttam ezeket a kommenteket, az ő véleményükre meg nyilván nem ad senki, akinek több esze van, mint egy szék lábának.
2020. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Én vagy 10 éve itt vagyok ezen az oldalon, kétnaponta kb fel is nézek mindig, de őszintén szólva egy ilyet sem láttam.
2020. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
2020. ápr. 23. 15:07
 9/21 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még ilyet ezen az oldalon.... Az emberek nagy része igenis netto 300 alatt keresnek. Én pl. 140-et diplomával. Mégsem nevetett eddig rajtam senki.
2020. ápr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


De keresek majd még vagy 100 ilyet...mert van itt ezer

2020. ápr. 23. 15:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!