Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy egy 30 fölötti nő megtalálja még az igazit? Ahhoz már nem túl öreg?

Figyelt kérdés

Sajnos a férfiak, különösen azok a férfiak akik nincsenek kiszolgáltatva, azok nagyon válogatósak ilyen téren. Különösen akkor ha komoly kapcsolatokról van szó. Akkor mindenképpen egy olyan nőt néznek, akár tudatosan, akár tudat alatt, aki még jó sokáig "feszes" fog maradni. Így hát sok esetben igen nagy korkülönbséggel is lejjebb keresgélnek.

Egy 30-as nő, aki még nem kelt el addigra, az már az úgy nevezett "örök szerető" típus marad? Lesznek férfiak az életében, de mindegyiknek csak pótlék lesz, amíg meg nem találják az igazit, egy huszonéves nő személyében?


2019. dec. 16. 22:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Minden esélye megvan rá.

Mit lehet tudni erről a nőről?

2019. dec. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
Komolyan nem unod még ezt a baromságot kedves "27/L"?
2019. dec. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevés infó az, hogy 30+. Attól lehet csinos, ápolt, gyönyörű vagy épp rozoga, megsavanyodott, kövér, igénytelen... Meg fene tudja.. Na meg az sem mindegy, hogy a nő kit keres. Nyilván a 20on évesek nem őt fogják komoly kapcsolatra választani. Viszont egy40+ os pasi aki esetleg még nagyon is fit lehet az meg kereshet ilyesfélét. De hát attól is függ hol élsz, mennyi lehetőséged van ismerkedni. Ha egy kis faluból ki sem mozdulsz ott bizony már nem fogsz újat találni. De Pesten azért könnyen lehet.
2019. dec. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem, nem marad orok szereto tipus.


az, hogy ki-miert van egyedul.epp 20-25-30-35, akarhany evesen, teljesen egyedi.


En pl 19-28 eves korom kozt kapcsolatban voltam.

Ket eve elem a boldog szingli eletem- nem, nem ugralok fszrol fszra, sot, masfel eve nem is volt szexualis kapcsolatom (nem is ismerkedem), egyszeruen tetszik, hogy a felnott eletemben eloszor vegre csak en vagyok, csak magamra kell figyelnem.

Lett rengeteg uj hobbim, ha ugy gondolom, egeszhetvegen kirandulok..vagy epp semmit nem csinalok, teljesen, de teljesen szabad vagyok :)

Jol erzem magam es ez latszik is rajtam, igen, 31 evesen pl. feszesebb vagyok, mint 21 evesen voltam.


Nyilvan, ha megunom az egyedulletet elkezdek tarsat keresni vagy, ha osszetalalkozom veletlenul azzal az emberrel, akiert megeri kuzdeni, ez valtozik majd :)



Szoval, az itteni legendakkal ellentetben pl. nincs hujjujjj 30 multam, vege az eletemnek, leertekelt aru vagyok es banatomban veszek ezer macskat panik :)


31n

2019. dec. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
60%
sajnos nehéz 30 felett, tapasztalat
2019. dec. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%
30+ lesz a legjobb formában, sőt 40 felett lesz a legkelendőbb, főleg ha van 3-4 gyereke 3 különböző apától. Van olyan ismerősöm, akinek 4 gyereke van, ebből 2 különleges ellátásra szorul, 1 fekete apától van, 1 pedig örökbe fogadott. Most nagyon boldog, mert tinderen kapkodnak érte a férfiak. Általában 20-30 között lövi be a célférfit, úgy h ő 44 éves, s nem foglalkozik lúzerekkel, mint akik ide irogatnak. Nagyon jó neki így. Kitartás, ne add fel az álmaid.
2019. dec. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Az, hogy valaki 30 fölött egyedül van, az nem azt jelenti, hogy addig nem kellett senkinek. Nekem pl. 33 évesen ért véget egy 7 éves kapcsolatom. Fél év múlva ismertem meg a férjem, aki a szintén 30-as volt, egy hosszú kapcsolattal a háta mögött. Nem minden 30-as, 40-es férfi vágyik arra, hogy 20 éves egyetemista lányokat nevelgessen, aki aztán lelép, amint megvan a diploma, mert már nem kell az eltartó. Másrészt egy 38-40 éves férfinek miért ne lenne jó egy 30 fölötti nő. Persze állhat sorba egy 20 évesért, de a legtöbbjük azért ebben a korban már nem hülye.
2019. dec. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
2019. dec. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
Van esélye, de ne várd a sültgalambot mint a 21 éves csajok, hogy mindenki ugráljon utánad. Mostmár nyugodtan kezdeményezhetsz te is ha úgy adódik és ne azt várd, hogy valaki szórakoztasson meg lenyűgözzön.
2019. dec. 17. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy nőannyit tud nyújtani, hogy feszes, akkor az annyit is ér.
2019. dec. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!