Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak, hogy egy 30 fölötti nő megtalálja még az igazit? Ahhoz már nem túl öreg?

Figyelt kérdés

Sajnos a férfiak, különösen azok a férfiak akik nincsenek kiszolgáltatva, azok nagyon válogatósak ilyen téren. Különösen akkor ha komoly kapcsolatokról van szó. Akkor mindenképpen egy olyan nőt néznek, akár tudatosan, akár tudat alatt, aki még jó sokáig "feszes" fog maradni. Így hát sok esetben igen nagy korkülönbséggel is lejjebb keresgélnek.

Egy 30-as nő, aki még nem kelt el addigra, az már az úgy nevezett "örök szerető" típus marad? Lesznek férfiak az életében, de mindegyiknek csak pótlék lesz, amíg meg nem találják az igazit, egy huszonéves nő személyében?


2019. dec. 16. 22:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Vagy belerohan egy mindegymilyencsaklegyen kapcsolatba, vagy jönnek a cicák...
2019. dec. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ha van a nőben akarat, tettre kész vágy a változásra, akkor igen, sikerülni fog. Menj közösségbe, utazz, túrázz, sportolj, menj képzésre, esetleg neten próbálkozz, vagy végy egy kutyát, mert az is egy jó kiindulóalap:).

Én is egyedüli vagyok, csak férfiban. Pedig jó lenne már valaki... (37F)

2019. dec. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
34%

A témához: megtalálhatja az igazit - csak attól függ, mik az igényei. Vonzerő tekintetében már nyilván nem képvisel akkora értéket, mint 10 évvel ezelőtt, ezért ennek megfelelően kell alakítania az elvárásait is. (És nyilván az se segít, hogy 30 évesen már valószínűleg több pasival volt, mint 10 évvel ezelőtt).


A kérdéshez: ezt is tuti, hogy egy pasas írta ki.

2019. dec. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%
Én most leszek 31 és el is ásom magam 🤔😅
2019. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%
Amelyik nő 30 éves korára nem kel el, annak vagy valami komoly szoftverhibája van, vagy annyira válogatós, hogy egy férfi sem felel meg neki.
2019. dec. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%
Hát nemtudom én rengeteg 30+os szingli nővel dolgoztam együtt (multiknál 70% nő kb) és mindegyikkel volt valami gebasz. Nyilván aki hosszú kapcsolatból lépett ki miközben betöltötte a 30at,az más téma, mint akinek max 2 éves kapcsolatai voltak 30+as korára. Ezek általában olyan problémák,mint hogy hisztis p***a, prűd, a konyhában egy kanalat nem tud arrébb tenni, túl magasak az elvárásai, igen erős önbecsülési problémái vannak. Ha ez még ahhoz is társul, hogy a nő nagyon jól néz ki, akkor biztos hogy olyan probléma van a személyiségével, ami miatt elviselhetetlen egy kapcsolatban. Ez az én tapasztalatom, de szinte az összes 30as férfi, akivel randiztam vagy a párom volt ugyanezen a véleményen van. 20-30 között még 'formálható' a nő, 30 fölött általában már berögzült rossz szokások vannak, amiket nem lehet változtatni. Pl rengetegszer hallottam 30as nőktől,hogy ők aztán nem hajlandóak főzni senkinek... ja és 25/nő vagyok kapcsolatban, mielőtt rámugranának a 30as szingli nők, hogy biztos valami 40es anyuci pici fia vagyok önértékelési problémákkal.
2019. dec. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom hogy nehezen jössz ki a nőkkel a multiknál, de simán lehet hogy 15 év múlva sehol se lesz a barátod, a mostani 30-asnak meg bejön az élet egy normális pasival. Főleg hogy már tudod, hogy a barátodnak is 30-ig tart egy nő, szóval simán lecserélhet ha elmúlsz 30, ha ő ilyen.
2019. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden esély megvan rá.


Én 33 éves nő vagyok, túl egy váláson (7 évig voltunk együtt az exférjemmel). Fenekestől felfordult az életem, másik városba költöztem, új munkahelyem lett és úgy egyáltalán az elmúlt egy évet azzal töltöttem, hogy újra építettem magam. Mostanra elmondhatom, hogy jól vagyok és egy szemernyit sem bánom, hogy elváltam. Lelkileg felépültem, fizikailag pedig még sosem voltam ilyen kirobbanó formában, jobban érzem magam a bőrömben, mint 20 évesen.

Nem keresem görcsösen a szerelmet, majd jön, ha jönnie kell.


Szóval 30-as és 30-as nő között elég sok különbség lehet, nem tudhatod, hogy ki miért van egyedül éppen.


Ja, és egy kicsit sem érzem magam öregnek:)

2019. dec. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy az esélye hogy megtalálod a szerelmet még.

Szeintem egy dolgot kell mindenképpen szem előtt tartanod. Azt hogy milyen tipusú férfival lennél boldog. Ezt gondolom 30 éves korodra már csak tudod...

Ilyet keress, és ne érd be kevesebbel.

Rengeteg férfi keres komoly kapcsolatot.

A gond szerintem napjainkban inkább a távolság szokott lenni, főleg hogy hódít a netes ismerkedés.

Elég nehéz így egy ismerkedést, kapcsolatot elindítani, ha az ember anyagilag nem tud rászánni semmit. Vagy ha nem hajlandó például a szerelemért feladni mindent és költözni.

Én inkább már a negyvenhez közelítő férfi vagyok, mindig is a korombeli vagy csak pár évvel fiatalabb nők érdekeltek. Szóval felejtsd el a 20 éves nő parát...

Amúgy is látod ha egy férfi csak azt akarja vagy komolyan gondolja VELED!

Feszes vagy nem feszes , ki a fenét érdekel? Belsőleg passzoljunk , főleg ez a fontos! Nagyon sokan gondolkoznak így , nem csak én.

Okés nyilvan a szuper macsó, kigyúrt , sármos férfiak nem véletlenűl olyanok ....cserébe nem fog veled maradni sokáig...

Nálad a döntés , ha odafigyelsz még mindenképpen lehetsz boldog. Ha csak várod és automatikusan fogadod a bármelyik férfi közeledését akkor bebuktad sajnos. Ésszel dönts, ne csak szívvel.

2019. dec. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Ilyet keress, és ne érd be kevesebbel."

[link]


Nőjj fel....

2019. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!