Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kell ahoz hogy megtaláljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahoz hogy megtaláljam az igazit?

Figyelt kérdés
Mik a legfontosabbak egy nőben külső és belső tulajdonságok. 27 éves vagyok már vén lánynak érzem magam van olyan aki nem találja meg?

2022. nov. 15. 20:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

tudni pontosan, hogy kit is keresel, milyen külső-belső tulajdonságokkal rendelkezik.


+ mellé jó emberismeret.

2022. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%

Ne a tökéletest keresd!

Aki elfogad olyankor mikor önmagadat adod és persze Neked is szimpatikus ő is a hibáival együtt is!

Nem biztos hogy első ránézésre/ első benyomásra tudod hogy ő az igazi!

Nem vagy vénlány, ne így állj hozzá! Fontos a jó/felszabadult kisugárzás!:)

Sok sikert!

2022. nov. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon jó emberismeret.

És még annál is jobb önismeret.

2022. nov. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Ön ismeret , média es kulso behatasok teljes kizarasa pl: szulok, baratok ,ismerosok ,haverok, idegenk . Teljesen le kell tudnod xarni ki mit gondolna rolstok es csak sajat boldogsagodat helyezed elo terbe. Egyszeruen hangzik dd nem az , mivel az ember manipulativ leny igy a kornyezetenek akar elsodlegesen megfeleni. A valodi szerelem alapja nincs anyagi vonzat.
2022. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%

Illetve kitartás.

Ne ragadj le olyan mellett, hogy na jó hát szódával elmegy... fiatal vagy még. Várd ki azt, akivel tényleg passzoltok.

2022. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Szerencse. Szerencse. Jó nagy kalappal.
2022. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Én már megtaláltam és hagytam elmenni. Soha többé nem fogok olyat találni. Mindenben jó lett volna csak én voltam gyáva és nem vállaltam a felelőséget. Gyáva voltam elköteleződni, gyáva voltam tovább vinni a kapcslatot és emiatt véget vetettem és ameddig lett volna rá lehetőségem visszacsinálni nem éltem vele,most meg már késő.. Ennyi , számomra vége a dalnak. Az emberil életben max 1-2 x akad ilyen én egyet eldobtam , úgy érzem most ,hogy nem lesz második.
2022. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

7.

Ne add fel, mert a hit csodákra képes.

Sokszor van úgy, hogy akkor tudunk értékelni valamit illetve valakit, amikor már elengedtük, illetve elveszítettük.

Te így jártál, de ne add fel, mert jöhet még valaki, majd akkor, amikor nemis számítol majd rá.

Fel a fejjel töki bogyó. 😃😁

2022. nov. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
74%
#8 Köszönöm a bìztatàst cunci mókus 😄😄
2022. nov. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

Jujj.

Ebbe most belepirultam, pedig én is a nőket imádom.😃😄😉

2022. nov. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!