Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kell ahoz hogy megtaláljam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahoz hogy megtaláljam az igazit?

Figyelt kérdés
Mik a legfontosabbak egy nőben külső és belső tulajdonságok. 27 éves vagyok már vén lánynak érzem magam van olyan aki nem találja meg?

2022. nov. 15. 20:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Légy nyitott , barmikor becsaphat a villam!
2022. dec. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
63%

Pontosan.

Szerintem erre a villámra nagyon sokan várunk, csak tudod mi a baj testvérem????

Hogy amíg vannak nagyon jóképű, sármos, 10 pontos szép férfiak, addig sajnos ők villámháritóként műkődnek, és az összes villám beléjük csap. 😥😢

2022. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"vén lánynak érzem magam "

Fiatal nő vagy.

Mitől érzed vén lánynak/vénlánynak? magad?

2022. dec. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
54%
De mivel sok villàm csap beléjük el is égnek szépen az évek alatt 😂
2022. dec. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
12. Xdd
2022. dec. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
46%

14-15.

Igazatok van. Tulajdonképpen az a jó, ha viccesen fogjuk fel ezt az egészet, hisz nagyon mást nem igazán tudunk tenni.

A valóság viszont az, hogy borzasztó nagy tragédia az, ha egy férfi mellett nincs nő, akit szerethet.

Én, az életem legnagyobb tragédiájaként élem ezt most meg.

Borzasztó, amikor egy férfi nemtud férfiként működni, amikor egy férfi nemtud egy nőre költeni. Ez tragédia.


Van egy nagyon jó mondás, hogy nő nélkül lehet élni, csak éppen nincs semmi értelme.

Még a só is ízetlennek tűnik, és a rántott husi is fos ízű.

2022. dec. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Hàt azért ez nem igaz.. 2 éve vagyok lassan szingli azóta legalább egy tucat randin vagyok túl és több 100 ezret elvertem nőkre úgy hogy nem nagyon volt sok action-ben részem :D Szóval ez sajnos ilyen jàték
2022. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Úgy elviszik a pénzt hogy még vele sem vagy igazán
2022. dec. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 NTBS ***** válasza:
85%
Reális vágyak, kitartás, szerencse.
2022. dec. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
78%
SZERENCSE
2022. dec. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!