Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jön össze nekem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön össze nekem a párkeresés?

Figyelt kérdés
Próbálkozok, de valahogy sose jön össze. Sokszor azt gondolom lehet velem van a baj és én csinálok valamit rosszul vagy a külsőm nem elég előnyös. Biztos már valamilyen szinten rá is görcsölök erre az egészre. Azt érzem, hogy nem vagyok szerethető.

2022. nov. 3. 01:21
1 2
 11/15 H.B.Netta ***** válasza:
100%

Óóó ugyan már, ha én leírnád mennyi ratyibbnál ratyibb randin voltam xD

Nehogy már feladd!

Volt egy 10 éves kapcsolatom, ami után rosszabbnál rosszabbakba futottam bele. Volt tindertől kezdve mindenféle társkereső vagy inkább keserítő oldal.

A legtöbbnél a számomra megnyerő külső édeskevés volt, ahhoz, hogy legyen folyatása a dolgoknak. Igaz, hogy volt pár kikötésem, amibe páran belebuktak. Mint pl.: az alkohol rendszeres fogyasztása kizáró ok volt. Vagy ha nem tudtam két értelmes mondatot váltani az illetővel. Nem tagadtam azt sem, hogy olyan kapcsolatot kerestem, aminek komoly folytatása lesz.

Nos erre jött egy srác, aki minimum skizofrén volt, aki elhitte magáról, hogy ő Loki… igen jól olvasod, Loki a viking istenség. Valószínűleg túl sok Vikingeket nézett xD De ha ez nem lett volna elég, szeretett a vagyonával “menőzni”. Számomra ez taszító.

Azután volt egy pasas, aki elvitt három boltba, hogy vegyen villáskulcs készletet, a másikban okos lámpát, a harmadikban több féle whiskyt meg kólát. A parkolóban meg próbált összeboronálni az öccsével, akiről kiderült, hogy steril… úgy, hogy én tisztán elmondtam családot szeretnék xD Aztán megbeszéltük hogy nem kifejezetten vagyunk egymás esetei. Pontosabban ő elmondta én meg elnevettem magam és őszintén bevallottam hát ő se nekem. Erre felháborodott, hogy akkor miért mentem vele randizni xD és ezek után hazavitt, kb úgy vezetett, mint egy elmeroggyant. Aztán vagy két hétig zaklatott, hogy szilveszterezzek náluk, finoman utalva arra, hogy amúgy a tesójával partiba vágna xD persze nem vagyok az esete xD

Vagy volt, amelyik szerette volna tudni mit ettem az nap, én naiv azt gondoltam milyen cuki, hát érdekli eszek-e egyáltalán. Aha, a nagy büdös lófszt… hamar rátért arra, hogy a kulám érdekli xD

Vagy az, aki dominát keresett, nagyjából egy könyvet lehetne arról írni mit szeretett volna tőlem, amihez képest a szürke ötven hányadéka Lolka és Bolka.

Óóó és arról meséltem, aki meglopta a lakótársai barátját, aztán rajtam keresték a pénzt meg a srácot is?

Vagy aki az első randin már bemutatott az anyukájának? Aki, amikor bementünk a srác szobájába, akkor utánunk hozott két plédet. Én meg néztem mint borjú az új kapura, hogy negyven fokban, mi a büdös fsznak pléd, ráadásul kettő is? Erre az volt a válasza “Azért, hogy ne legyen OLYAN az ágy” xD

Ezek után mégis mertem álmodni arról, hogy lesz egy férfi, aki kevésbé szoci illetve pszichopata, lehetőleg csak egy személyiséggel :) És nem sokkal ezek után megtaláltam a férjemet. Végülis kiderült, hogy a tolvaj srác őt lopta meg xD aztán együtt szilversztünk. Minden koccintásnál rám kacsintott, amire én azt hittem, hogy flörtöl, erre rá egy fél évre kiderült, hogy ő mindenkire kacsint akivel koccint xD és ha én ezt nem értem félre, lehet együtt se lennénk xD

Szóval fel ne add! Rengeteg sz@r után jön a jól megérdemelt boldogság ;)

Kitartás ;)

2022. nov. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Ott van a kérdesedben a válasz.

Mert rá görcsölsz.

Rossz egyedül, de próbáld meg kivonni a párkeresést a mindennapi gondolataidból.

Hidd el, egyszer csak ott lesz.

És nem fogja érdekelni a külsőd, mert az igazinak az másodlagos. És ez nem dajka mese.

Ha belül, lelkileg rendben vagy,látszik a kisugárzásodon, hogy kerek egész vagy-rád talál.

Ne keresd, ne görcsölj, mert érződik.

2022. nov. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

HB Netta


XXXDDD Jóisten... Eddig is volt egy véleményem a társkereső appokról, de ezek után??? :)))

Figyi, nekem férfiundorom lett volna.

2022. nov. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: próbálj baráti társaságon vagy ismeretségi körön keresztül ismerkedni. Könnyebb, és bátrabb is az ember, ha ismerős közegben mozog. Spontánabb leszel majd meglásd, és ezt a másik fél is érezni fogja rajtad.
2022. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 H.B.Netta ***** válasza:
100%

#13

xD

Voltak ínyenc fogásaim az biztos xD

De ettől független úgy hiszem, hogy mind kellett ahhoz, hogy elém rugdossa a sors a férjemet :) Amúgy egyiket se bántam meg, legalább van miről sztoriznom xD

2022. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!