Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem jött össze még pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött össze még pár kapcsolat nekem, se párkeresési weboldalakon, se gyakorikerdeseken? 23/F

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Mert férfiként nagyon kis esélyed van rá, hogy ott sikerül. Nekem se jött össze társkeresőn soha, pedig kitartóan használtam. Offline viszont sikerült már.
2018. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Mert ez az oldal nem arra való.
2018. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

Őszintén, mi honnan tudhatnánk?


1. semmi infó nincs rólad

2. nem élünk veled, hogy tudjuk, hogy milyen vagy

3. azt se tudjuk, hogy kiket, milyen tulajdonsággal rendelkező személyeket szeretnél magadnak

4. azt se tudjuk, hogy mióta próbálkozol, és hogy változtattál-e stratégiát


stb...


Talán ne legyél nyivákolós pesszimista és küzdj, harcolj a célodért.

2018. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

Honnan tudjuk mashol miert nem.

Ez az oldal nem tarskereso.

2018. máj. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalak 99% csak lehúzó oldalak.
2018. máj. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!