Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nagyon nem jön össze a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon nem jön össze a párkeresés, jelentkeznétek társkeresőbe? Miért igen? Miért nem? 25 felettiek.

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 09:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha van rá időm, és van hozzá kedvem.


Azért, mert ha az ember nem él olyan társasági életet, akkor nem sok esélye van rá, hogy "élőben" ismerjen meg valakit. És mi értelme várakozással eltölteni éveket?


Neten is vannak normális emberek. Egy a lényeg: nem szabad elhúzni a személyes találkozást. Utána már ugyanúgy zajlik minden, mint egyébként.

2010. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 múltam, és már voltam társkeresőn. Annak tudom ajánlani, ak türelmes, és tudja, hogy mit is keres, illetve kit, tisztában van a saját vágyaival, céljaival.
2010. nov. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Sybilla válasza:
100%

Szia!

28 éves lány vagyok, én például társkeresőn ismerkedtem meg a férjemmel. (Ami kicsit vicces, mert mint kiderült kb. 2 háztömbnyire lakott tőlem korábban és ugyanazon szórakozóhelyeket látogattuk :))

Ha esetleg belevágsz a netes ismerkedésbe légy türelmes és kitartó! Azért időbe telik így is az ismerkedés.

2010. nov. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is társkeresőn ismertem meg a páromat. Hetedik éve élünk együtt, már közös otthonunk is van, lassan tervezgetjük a babát is.


Maximálisan egyetértek azzal, aki azt mondta, hogy az első találkozás után minden ugyan úgy zajlik, mintha bárhol máshol ismerkedtetek volna meg. Szerintem tökmindegy, hogy villamoson, diszkóban, kiállításon, koncerten, vagy a neten ismered meg a párod. Abszolút nem ezen múlik a kapcsolat sorsa.


26/N

2010. nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szerintem is jó módszer a társkereső, ha nem vagy már tini. Egy barátnőm vallja azt, hogy ez annak a beismerése, h képtelen vagy párt találni normális úton és hogy kínos, mert egyértelműek a célok. Mondjuk én magam részéről inkább vállalnám ezeket, minthogy esetleg egyedül örgedjek meg..
2010. nov. 12. 09:47
 6/13 anonim ***** válasza:

9:42-es vagyok. Én magasról teszek rá, hogy kit mit gondol, te se foglalkozz ezzel. Annyit tudok, hogy 7 éve boldogok vagyunk, imádjuk egymást, nagyon szépen élünk egymást mellett a gondol ellenére is, segítjük, bátorítjuk egymást. Meggyőződésem, hogy nagyon ritka az olyan harmonikus kapcsolat, mint a miénk, talán tízből egy-kettő, de lehet, hogy sokat is mondtam.


Korábban indultak kapcsolataim suliból, diszkóból, ismerettségi körből, hát egyikből se lett semmi hosszútávon. A baj az, hogy sokan azt hiszik, hogy társkeresőn "selejtes" emberek vannak. Amúgy meg arról, hogy "túl direkt" a cél. A diszkóba is az emberek 99%-a azért jár, hogy pasizzon, csajozzon. Tudom, mert nekem is mindig az volt a célom, amikor tinikoromban buliba jártam minden hétvégén. Az ugyanolyan húspiac. Mondom mégegyszer, nem az számít, hogy honnan indul egy kapcsolat, hanem hogy hova jut.


26/N

2010. nov. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kínos, hogy "egyértelműek" a célok. Minden kb. 25 feletti, normális, egészséges ember szeretne maga mellé előbb vagy utóbb társat szerintem. Ez alapjában véve egyértelmű. Ha társkeresőn vagy fent, akkor ehhez annyi az adalék, hogy ott is egyértelművé teszed.


Az sem kínos, ha beismered, egyéb úton nem megy könnyen. Magaddal kell rendben lenni, az a lényeg. Attól még te is lehetsz szerethető ember, hogy egyéb úton nem megy, mert nem mozogsz olyan körökben, vagy nem vagy annyira figyelemfelkeltő.

2010. nov. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sybilla válasza:
Hát szerintem a barátnőd nagyon rosszul gondolja. Kényelmesebb, egyszerűbb megoldás. És igazából a netes ismerkedésnek van egy olyan előnye is, hogy "olcsóbb". Azért minden hétvégén eljárni pl. valamilyen szórakozóhelyre elég drága mulatság, ráadásul a ezeken a helyeken az ember nem feltétlenül tartós kapcsolatot keres.
2010. nov. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem a netes ismerkedés se jön be, mert előbb-utóbb akkor is meglátnak élőben.
2010. nov. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jajmár, utolsó..
2010. nov. 12. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!