Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom beregisztrált egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kriss_tina kérdése:

A párom beregisztrált egy sexpartner társkeresőbe. Szerintetek mit tegyek? Én szeretem, de ezek szerint mások az értékrendjeink.

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 06:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, megmondani, te mit tennél, de én az megmondhatom, hogy mit tennék.

Dobnám. Erre nincs magyarázat. Persze lehet, hogy régen regelt oda és akkor előttem csak szórakozni akart, csak sajnos nekem nem kell dzsigoló.


Ha pedig a járásunk alatt regelt be oda, akkor a barátom egy ritka undorító állatfaj. :S


Ez a véleményem. Thanks

2011. jan. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy azért egy esélyt adj neki arra, hogy megpróbálja megmagyarázni. Esetleg csak meg akar ott viccelni egy ismerősét, vagy ilyesmi. Bár ennek a reális esélye talán még a 0-nál is kevesebb, de akkor se ugorj egyből a torkának.

Egyébként, én is dobnám a hűtlen szemetet.

2011. jan. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
DOBD MIELŐTT Ő DOB !!!!!!!! SZEMÉT FÉRFIAK!!!!!!!!!!
2011. jan. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolat közben regisztrált vagy még előtte?

Ha a kapcsolat közben, akkor arra tényleg nincs mentség. Biztos szereted, és rossz lehet most, de gondolj bele, hogy vajon miért regisztrál valaki egy ilyen oldalra?

Az első adandó alkalommal meg fog csalni.

2011. jan. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk közben, kb. egy két napja léphetett be, és azt hiszem igazatok van abban, hogy ha nem én lépek ő fog. Először a sex terén, aztán majd a párkapcsolatban is. És az a legrosszabb, hogy nem mondja meg mi a baja, csak átlép a problémán, kívülről keresve megoldást. Azt hiszem a két szék közé fog esni, sajnálom, pedig azt gondoltam jól megvagyunk...
2011. jan. 31. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Az enyém is beregisztrált, mikor még csak kb 1-2éve jártunk...(4éve vagyunk együtt)

Visszanéztem a gépen az előzményeket és lebukott...lebuktattam és megmondtam neki hogy ha velem akar maradni itt előttem kiregisztrál.Megtette és előtte megmutatta hogy nem is irkált senkivel, csak beregisztrált régebben...szó nélkül kiregisztrált..és szerintem megbánta mert azóta hagyja megnézni a mailjeit, meg facebookot meg mindent..nincs titkolnivalónk...

Szerintem tedd ezt te is....a pasik hülyék, kiváncsiak....lehet soha nem menne bele ilyesmibe...csak kiváncsiságból regisztrált.

Szóval nyugi, higgadt fejjel beszéld meg vele, mi azóta is jól meg vagyunk.

22L

2011. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!