Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kellene gondolkodnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kellene gondolkodnom a párkeresésről, hogy sikeresebb legyek?

Figyelt kérdés

Mindig is nehézségeim voltak a pártalálással.


Sosem tudtam csak "csajozni". Mindig túl korrekt akartam lenni, úgy álltam hozzá, hogy csak akkor lépjek be a kapcsolatba, ha a lány kellően tetszik és kellően közel állunk lelkileg. Nagyjából mindig úgy álltam hozzá, hogy akkor éreztem érdemesnek megpróbálni, ha az illető lányt hosszú távra, akár házasságig el tudnám képzelni. Úgy voltam vele, hogy ellenkező esetben csak egy rossz kapcsolat és egy fájdalmas szakítás lesz a vége. Éppen ezért nem tudok "csajozni". Nem látom be, mi értelme van annak, hogy húzzuk egymás idejét, nem is tudnék olyannal járni, beengedni az életembe, akiben nem látom a hosszú távú együttélés lehetőségét.


Na mármost, az sose jött még eddig össze, hogy olyan nőm legyen, amilyenre igazán vágytam. Vagy tökéletes volt lelkileg, de külsőre nem tudtam rá felizgulni, vagy csinos volt, de nem éreztem lelki kötődést és nem tudtunk miről beszélgetni. Egyszerűen nem jön az össze, mint a legtöbb barátomnak, hogy egy "normális", szép arcú, nyitott, értelmes, művelt lányt találjak, aki ideális társ.


Igen, csinos és művelt lányt szeretnék. Szerintem nincs ebben semmi nagyképűség, egyáltalán nem nézek ki én sem rosszul és elég értelmesnek tartom magamat. De képtelen vagyok felkelteni ezeknek a lányoknak a figyelmét; egyszerűen nem tudom, hogy mi kellene ahhoz, hogy olyan lányt találjak, aki mondjuk a Zeneakadémiára jár vagy valamilyen hasonló művészeti vagy intellektuális pályán mozog, komolyan veszi a jövőjét, lehet vele beszélgetni, nyitott a másikra. Egyszerűen szinte kizárólag sérült vagy nem szép lányokat "vonzok be". Tudom, hogy ez most visszatetszőnek hangzik, de egyszerűen azt érzem, hogy én is állok egy szinten, és olyan illene hozzám, aki hozzám hasonló, nem olyan, akivel egyszerűen nem tudom jól érezni magam.


2022. okt. 23. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy gondolkodsz, van aki sose talal part...
2022. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el ilyesmi körökben mozogni, ahol ilyen végzettségű lányok vannak pl. Vagy ha tinderezel, írj bele ilyesmit a bemutatkozásodba, és figyeld meg jobban mások profilját is, az is sokszor árulkodó. Azért mert eddig nem sikerült, nem jelenti azt, hogy nem is fog. Viszont én a helyedben nyitnék is kicsit, nem szabad görcsösen semmilyen végzettséghez ragaszkodni, vagy csak a túlontúl tökéletes testet meglátni. Légy egy kicsit kompromisszumkész, és meg fogod találni az embered.
2022. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól is függ, hol ismerkedsz. Azt gondolom, bárban, szórakozóhelyen kevésbé fogsz ilyen beállítottságú lányt találni. Viszont talán lazíthatnál is ezeken az elvárásokon. Ha ismerkedsz ne egyből azt vizionáld hogy ebből házasság lesz. Nyilván, jó komolyan gondolni, de ha ennyire görcsösen ragaszkodsz az elképzelésedhez akkor elszalasztasz egy csomó lehetőséget, mondom ezt nőként egyébként. Pl simám adhatsz esélyt egy kevésbé szép de művészi beállítottságú, vagy épp egy elég vonzó, de teljesen más beállítottságú lánynak.
2022. okt. 24. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!