Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előnytelen külsejű nők tudnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelen külsejű nők tudnak valamivel kompenzálni?

Figyelt kérdés

Mert férfiak ugye tudnak "jobb" esetben vonzó személyiséggel, humorral, "rosszabb" esetben hatalommal és pénzzel.

De mi van a nőkkel?


2022. okt. 17. 16:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
#10 és mi a trükköd?
2022. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
#11: Talan egyszeruen... Normalis, ertelmes?
2022. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
78%
Osztálytársam volt az ország egyik legrondább nője, magas, férfias arcú, lógó szifonpatronmellű sztk-szemüveges sörhasú antiszépségkirálynő. Még neki is lett párja akit aztán meg is csalt amikor úgy jött ki a lépés. Szóval erről ennyit. A könnyen elérhető lyukra mindig volt, van, lesz jelentkező. Persze olyan amilyen de lesz.
2022. okt. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%
6-os amiket leírtál, azok inkább stílusok, és mindegyik csak akkor fog tetszeni valakinek, ha amúgy egy szép, nőies illetőről beszélünk. Még mindig igaz, hogy egy ronda nő (=öreges, férfias, egészségtelen vonások) sehova se fog kelleni.
2022. okt. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Engem meg le lehet pontozni, de nagyon sok minden múlik még mindig azon, ki hogy érzi magát a bőrében.

Én szép nő vagyok, viszont kiskorom óta elég komoly szorongásos zavaros. Nem, nem jönnek oda pasik, vagy ha oda jönnek elmennek, mert annyira érződik rajtam az, hogy nincs önbizalmam, nem kapok levegőt ha beszélni kell, stb stb, hogy ezzel egy pasinak sincs kedve foglalkozni. Teljesen érthető, kezeltetem magamat, de lehetek én Beyoncé, ha sugárzik a depresszió belőlem.


Szintén van egy csinos barátnőm, aki még az emberek szemébe sem mer nézni, olyan durva családi dolgai vannak, ő is több pasinak is tetszik, de nem kezdenek vele komolyan, mert pl amint szex van, remeg a keze, stb


Ellenben van csúnya barátnőm, aki magabiztos, oda megy a pasihoz, kommunikál, kifejezi az igényeit, és van pasija, mert rendben van magával. Tudja azt, hogy mik az előnyösségei, hátrányai, mind a külsejét, mind a személyiségét ítélve, élvezi az életét, vannak hobbijai, nyitott a fejlődésre, és árad belőle egy kellemes nyugodtság, jó érzés a közelében lenni.


Az önszeretet, az hogy ki mennyire ismeri magát, az, hogy ne azt sugározzuk magunkból, hogy hozzánk szólnak és beszarok, ezek nagyon fontos dolgok.

Nyilván nem lesz Brad Pitt a férje egy csúnyább embernek, viszont ezek a kategorizálások szerintem szörnyűek, hogy csúnya, közepes, átlagos, szép ember...


Egy ember ennél sokkal több. Külső, belső, kisugárzás, nonverbális kommunikáció, mimika, gesztusok, testtartás, stb stb


Szerintem a fő probléma, és le lehet pontozni, de a média is úgy adja el az embereket, mint áruk, ugyanez a társkereső applikációk tömkelege. Nem arra fókuszálunk, hogy megismerjük a másikat, ami vonzóbbá is teheti, hanem arra, hogy hmmm ez dugható, hmmm neki kockahasa van, hmmm ő nem csókolt meg első randin akkor kuka, hmm nem feküdtünk le 2 hét után akkor már nem szeret, hmm lájkolt egy nőt akkor már csalfa pasi, stb.

Iszonyat felszínes az egész.

2022. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyanúgy a nőkre is igaz. Nekik is lehet humora, jó személyisége, jó anyagi helyzete... Akkor mi a kérdésed?

Habár te nem kompenzálsz semmivel sem, az szinte biztos.

2022. okt. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

7

Miért keressek fel pszichológust, lol?

2022. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!