Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kisvárosi 30eves férfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisvárosi 30eves férfinak milyen ismerkedesi lehetőségek vannak, Badoo, Tinderen kívül?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hol kéne ismerkednem, itt nincs korombeli nő nagyon, munkahelyen se nagyon vannak, tanácstalan vagyok..
2022. okt. 11. 12:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
61%
35 te teljesen hülye vagy amúgy? Leírod h miért nevetséges ha egy férfi vékony, majd odaírod h senki nem nézi le öket. Neked szövegértési gondjaid vannak vagy mi?
2022. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Köztudott hogy egy idő után mindenki megáll a növésben. Természetesen évszámokat írni konkrétan lusta voltam de ezek szerint kellett volna mert itt némelyik kommentelőnek egy kicsit gyenge lehet a felfogása! Akinek nem inge ne vegye magára. Instagramos történet az 2015-2016, a következő az a 2020-as Badoo és Tinder korszak, a legutolsó meg a jelenlegi. Csak hogy még jobban értsétek. 2015 Instagram (167 cm 55 kg), 2020-as Badoo és Tinder korszak (170 cm 63 kg) és a jelen 2022 (170 cm 80 kg). Nem gondoltam volna hogy 2022-ben ilyen részletesen megkelljen egy kommentet magyarázni és ez nem engem minősít!
2022. okt. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
69%
Látom jól be lettem támadva de okos enged szamár szenved, oxigén hiányban szenvedő idiótákkal nem fogok foglalkozni. Ha eddig nem értettétek a mondanivalómat akkor szomorúan kijelentem ezek után sem fogjátok! Ugye? Aki leírja az igazságot azt bármilyen eszközzel betámadja mindenki, nem hiába saccolom a Gyakori kérdések oldal felhasználóit kb korosztályra. 80% fiatal korosztály a maradék 20% pedig a felnőtt. 80% liberális 20% nemzeti. Utóbbi a politikai rovatnak köszönhető. Orbán h.ljon meg azt felpontozzák de aki Gyurcsányt és MZP-t szidja azt meg lepontozzák. Nem hiába sokan nem válaszolnak már ha túl sok az idióta és ez nem megfutamodás hanem az okos enged szamár szenved életvitel! Nekem lehet ez lesz az utolsó kommentem. Ti nektek meg jó őrjöngést szeretnék kívánni a továbbiakban, ismerősömnek igaza volt, nem érdemes idiótákat okosítani mert úgysem lesznek azok!
2022. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
58%

"36-os! Azt megtudod mondani hogy ez pontosan miért van vagy tudod? Annyit elárulok hogy köze van a médiához és a romantikus sorozatokhoz! Ennyit árulok el egyelőre aztán hosszabban is kifejtem!"


Mármint mi van miért? Miért szexibbek a vékony nők, mint a kövérek?

2022. okt. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!