Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő aki orvos, annak csak orvos, mérnök, közgazdász vagy programozó lehet párja?

Figyelt kérdés
Mert ezekhez képest minden más olyan hobbidiplomának, "komolytalannak" tűnik nem?

2022. okt. 11. 09:02
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
21-eshez.Nem feltétlenül sznobizmus diplomásként diplomás társat választani. Szerintem ez a hasonló-hasonlót vonz elve... Engem pl zavar, ha a pasi beszéde, témái az enyémnél "szegényesebbek". Sajnos a tapasztalat az, hogy egy érettségivel, 8 általánossal bíró férfira nem tudok szerelmesen nézni, mert nem vonz. Nincsenek közös témáink. Zavar a nyelvtanilag rendezetlen mondatszerkeztése. Igényszintje... Stb. De nem nézem le. Csak nincs közös bennünk. Ennyi. Fordítva is igaz ez. Többnyire (bár tuti vannak kivételek) egy alacsonyabb iskolai végzettségű sem szeret egy magasabb végzettségűvel lenni. Csak érzi, hogy nincs sok közös bennük...
2022. okt. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ez így van rendjén. Egy nőnek kell az, hogy fel tudjon nézni a férfira.
2022. okt. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
61%

25-höz annyit, hogy íme egy példa, hogy valaki egyetem nélkül is elért valamit az életben, van biztos egzisztenciája, el tud tartani egy családot, biztonságot ad.

Ez mind felnőtt, férfias tulajdonság.

2022. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Szó nincs arról, hogy egyetem nélkül ne lehetne elérni valamit és férfiasnak lenni. Arról van szó, hogy ennek ellenére lehet túl nagy a különbség két ember között, amitől már nem működik a kapcsolat. Vannak kivételek, de nagy általánosságban az jó, ha a két fél hasonló körökben mozog.
2022. okt. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!