Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő aki orvos, annak csak orvos, mérnök, közgazdász vagy programozó lehet párja?

Figyelt kérdés
Mert ezekhez képest minden más olyan hobbidiplomának, "komolytalannak" tűnik nem?

2022. okt. 11. 09:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
96%

10

Bevallják ők, csak szemtől szembe nem, senki nem szeretné ha megharagudna rá egy férfi.

Amúgy a férfiak is válogatnak. Diplomás, vékony, jó családból való lányok hamarabb elkelnek, töbnyire még a tanulmányaik során.

2022. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
88%

Baromság.

Persze, abban van valami, hogy gyakori az, amikor egy nőnek hasonló munkakörű/végzettségű ember a barátja. Hasonló az érdeklődési körük (a szakmájukat tekintve mindenképp), lehet, hogy a tanulmányaik és a munkájuk alatt is sokat találkoztak, valószínűbb, hogy egymásba szeretnek, mint az, hogy olyasvalakivel jöjjön össze, akivel legfeljebb csak véletlenül találkozik össze az utcán.

De ez puszta statisztika. Ebből még nem lehet semmi messzemenő következtetést levonni. Semmi nem tiltja meg, hogy más munkája legyen a kiszemeltjének.

2022. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Inkább csak orvos vagy gyógyszerész. Legalább is az én környezetemben az egészségügyiseknek szintén ilyen párjuk van. Egyrészt a közös érdeklődés, másrészt ahogy már más is írta: ezt a munkabeosztást is "bírni" kell.

Vagy nincs párjuk, ahogy orvos nagynénémnek sincs és igazából fiatalabb korában sem volt (pedig egyáltalán nem volt csúnya nő).

2022. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
33%
A mérnökök és az informatikusok saját magukba szerelmesek. Egyik se kellene.
2022. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
74%

14: 5-ös vagyok, informatikus. De nem érzem úgy, hogy jobban szerelmes lennék önmagamba a kelleténél.


Viszont az árnyalja a képet, hogy ha a nulláról összerakok valamit, majd élesben kiszolgál rengeteg embert, az egy olyan önmegvalósítás, ami számomra egyenlő azzal, mintha egy gyereket felnevelnék teljesen. Így boldog és kiteljesedett ember vagyok aránylag fiatalon (32) is. Ez magabiztosságot és nyugalmat ad. Ez lehet zavaró annak aki még keresi önmagát.


Viszont ki tudnád fejteni, hogy pontosan mire gondoltál azzal, hogy szerelmesek vagyunk magunkba? Hátha igazad van és tudok változtatni rajta.

2022. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
14%
Ez tök jó, de elsőre is megértettem. Azt is értem, hogy a többszörösét keresed az én fizetésemnek. Nem kell minden nap százszor elmondani, hogy NEKED TÖBB PÉNZED VAN. Tudom, hogy szerintetek rajtatok kívül mindenki egy nyálcsorgató fogyatékos, de ennyit azért elsőre is fel tudunk fogni. Nem tervezem felakasztani magam a kedvetekért.
2022. okt. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
73%

10

Persze, mert a pultos gyerek ugyanaz a színvonal, ugye?

2022. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

16: Úgy érzem te csalódtál valakiben, mert próbálsz szalmabábokkal harcolni. Próbálsz számba adni olyat, amit nem is állítottam. Nem gondolom, hogy nyálcsorgató fogyatékos vagy. Persze a hozzászólásod elég erős frusztrációról árulkodik, de ettől még nem gondolom, hogy kevesebb lennél nálam.

De sok sikert az életben. Peace. Love.

2022. okt. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
12%
Hányingerem van ettől a képmutatástól. Peace, meg love (igen, a buta vidéki paraszt érteni angol) a lájkokért, de a való életben addig bsztatjátok az embereket, amíg az életkedvük is elmegy. Az ilyen ember akar pszichoanalizálni, (igen, a buta vidéki paraszt idegen szót használ) meg a szeretetről beszélni, hogy megmutassa, mennyivel jobb másoknál. Tele vagytok pénzzel, magatokat képzelitek az istennek. Jobb lenne a világ nélkületek. Még ha vissza is esne az életszínvonal, a többségnek boldogabb élete lenne a szekálásotok nélkül. Álszent, önimádó, lelketlen banda.
2022. okt. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
42%

Pénz miatt orvosok milliomosok a hálapénzt miatt, és nem fognak olyannal összejönni aki egy nettó 2-300 ezreket keres csak.

Ja meg ugyanúgy kérik a hálapénzt, hiába tiltották be.

2022. okt. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!