Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő aki orvos, annak csak orvos, mérnök, közgazdász vagy programozó lehet párja?

Figyelt kérdés
Mert ezekhez képest minden más olyan hobbidiplomának, "komolytalannak" tűnik nem?

2022. okt. 11. 09:02
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
60%
17 - Igen, képzeld el a pultosgyerek is ugyanolyan ember, mint egy orvos. Ezzel a kérdéseddel, amiben "színvonalat" emlegetsz, pont az én eredeti kommentem tartalmát bizonyítod, hogy sokan az orvosok közül elitisták és felsőbb rendűnek képzelik magukat a társadalom más csoportjaihoz képest.
2022. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem miért sértődtök meg a pultosgyereken?

Régen is úgy volt, hogy az arisztokraták az arisztokratákkal házasodtak, a földművesek meg a földművessel. Hiába másképp vannak most a társadalmi különbségek, azért most is vannak. Egy főorvos milliókat keres és intellektuálisan is a magyar átlag felett áll, nem fog leállni egy takarítónővel. Ne áltassátok magatokat azzal, hogy a szeretet nem ezen múlik. De ezen is. Intellektuálisan, anyagilag egy szinten kell lenni, különben hosszú távon kudarc lesz a dologból.

Én magam közgáz diplomával rendelkezem, és randiztam már orvossal. Annyira el volt szállva magától a pasi, hogy az valami elképesztő, pedig nem is nézett ki valami jól. Csak arra kellettem volna neki, miután nemet mondtam közölte, hogy neki minden héten másik szexpartnere van. Hát, még jó, hogy én nem mentem el vele.

2022. okt. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Vannak orvosok, akiknek nem ilyesmi végzettségű a párjuk. De nagyobb eséllyel lesz szintén orvos vagy diplomás, mert:

- hasonló azért általában a hasonlóval jön ki jól, hasonló szellemi szint, érdeklődési kör stb. (ami meg azért, ha tetszik, ha nem, inkább a diplomás a diplomásnak, mint az a nélküli... igen, tudjuk, vannak kivételesen szuperművelt "csak érettségis"-ek, de sokkal nagyobb eséllyel találunk műveletlen faragatlant a szakmunkások között)

- sok orvos van együtt szintén egészségügyissel... nagyobb eséllyel találkoznak, megértik a lehetetlen időbeosztásokat, nem picsognak emiatt, nem féltékenykednek, nem frusztrálja őket az, hogy kevesebb minőségi együtt töltött idő van, mint az irodista vagy SPAR pénztáros exszel

2022. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
76%

"képzeld el a pultosgyerek is ugyanolyan ember, mint egy orvos."


Jó, akkor jöjj össze egy 8 általánost sem végzett, félig analfabéta nővel/férfivel, mert ő is ugyanolyan ember. Ez a nagy "ugyanolyan ember" csak addig tart, amíg valaki felfelé kacsingat.

2022. okt. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
92%
Várkonyi Andrea is egy tanult nő, mégis összejött egy gázszerelővel. Igaz, az a gázszerelő nem egyszerű gázszerelő, hanem maga a géniusz Mészáros Lőrinc Úr, akinek több száz milliárdja van (ne írjátok le hogy stróman, köszike).
2022. okt. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
64%
24: Férfiként engem nem zavar, ha 8 általánosa van egy nőnek. Vagy esetleg az sincs. Nem az dönt. Tanulni bármikor lehet, ha úgy érzi kell és megvan hozzá a fedezete(ideje/pénze). Bőven elég ha kedves, aranyos, normális, segítőkész, rendes. Mert ezeket már nehezebb elsajátítani.
2022. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
29%

26

Ha te tudsz tanulatlan emberrel élni, az a te dolgod.

2022. okt. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Anyám orvos, apám gimnáziumot végzett (nem érettségizett le.)

Viszont, amikor összejöttek az apám fizetése leverte anyámét, mert külföldön dolgozott. Plusz, apám nem hülye, csak nem érdekelte a tanulás. Jól kijönnek.

(Valaki írta, anyám sosem kapott hálapénzt. Osztályon dolgozik) Az csak a sebészeten meg a szülészeten dívik.

2022. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
46%
28-as nem csak ott. Elég sok helyen adnak, persze vannak olyan helyek, ahol nem.
2022. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Van ismerősöm, akinek ápoló a volt:) férje. Mondjuk volt férje...

Érdekes, hogy a fickó nem valami nagy cucc sem belső, sem külső tulajdonságait tekintve, (és diszes is.

Kicsit furcsa, hogy nem talált ebben az orvosi körben valaki mást.. Akár...

2022. okt. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!