Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van barátja de közeledik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja de közeledik felém, mi a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Egyetemisták vagyunk, eddig csak bulikban találkoztunk de akkor mindig közeledett felém. Több éve van párkapcsolata viszont most szeptemberben (amióta ismerem) ide jött, egy másik városba, kvázi távkapcsolat alakult ki köztük... Viszont nekem már el kezdte taglalni, hogy neki barátja van és hogy ő lojális, viszont mindig jön oda hozzám, ölelkezni, hosszú ideig, közben néha néha adok neki egy homlokpuszit. A tekintetében benne van, hogy szívesen lenne velem, viszont ott van a barátja. Tudni kell rólam, hogy én egy eléggé macis testalkatú fiú vagyok, talán inkább medve. Talán nem is a tipikus maci, annál nagyobb.

Egyrészt van-e bármilyen esélyem nála, ha ilyen reakciókat váltok ki belőle, valamint ha nincs, releváns-e az, hogy ha fogyok, esetleg jobban vonzódik hozzám? Eddig amúgy 2x találkoztunk, első alkalommal közölte, hogy tök jó srác vagyok de van barátja, másodszor már táncoltunk, úgyszintén sokat beszélgettünk és rengetegszer jött oda, hogy öleljem meg. Én simogattam, fogtam a kezét, pusziltam a homlokát, bókoltam neki sokat de érzem, hogy kötődik a barátjához és mondja is, hogy neki barátja van...

Előfordulhat-e az a forgatókönyv, hogy jónéhány kilótól megszabadulok és másképp néz majd rám, vagy engedjem el?


Én 25f vagyok, ő 20n. Egy szakra járunk az egyetemen.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2022. szept. 30. 03:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Egyrészt ha elhagyná miattad a barátját, nem tudnál bízni benne hogy veled mem fogja e ugyanezt, ha csak megcsalja veled szerintem az se jobb.
2022. szept. 30. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kislány még, meg van ijedve hogy új helyen van, senkit nem ismer és nem támaszkodhat senkire. Most ezt a szerepet töltöd be, a plusz kilóidnak ehhez nincs köze. Maximum ha bejönnél neki jobban, akkor lehet már lett volna szex.


Azért mondogatja mindig hogy pasija van, mert bűntudata van hogy kihasznál, nem mondja meg hogy nem lesz ebből semmi, hanem tudja hogy behülyít. Valamennyire próbálja jelezni, hogy ne éld bele magad, ne láss bele többet. Nem rosszból valószínűleg, csak fejben még gyerek.


De 5 évvel idősebb vagy nála, valami tapasztalatod csak van a nők terén már.

2022. szept. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeretet hiányos, csak azért ölel hosszan. Hagyd a francba, úgy sem lennétek hosszú ideig együtt ha össze is jönétek.
2022. szept. 30. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ezt már az elején tisztázni kellett volna, hogy figyelj Maris, én kapcsolatot, szexet, intimitást akarok tőled. Nincs gond, ha ez nem kölcsönös, de akkor meg ne gyere ide ölelkezni, mert ez nekem így nem jó.


Ehhez a beszélgetéshez még mindig nincs késő. Leülsz vele 10 percre és elmondod ezt, aztán pedig többet nem keresitek egymást. Persze ha összefuttok az általad említett helyeken akkor köszönés, small talk oké, de igyekezz a lehető legkevesebbet a közelében tölteni, és a fizikai érintkezést pedig teljesen kerüld vele.

2022. szept. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Van tapasztalatom, persze, csak amikor még ilyen kezdődő valami van, nem vagyok jó abban, hogy az ilyeneket komolyan vegyem. Eddig mindig a biztosra mentem, nála érzem egyedül azt, hogy más. Beleugranék.. De úgy látom, ti is úgy látjátok, hogy ez igazából csak egy kis himuhumi fejtekerés aztán heló. Én is inkább efelé hajlok.

Köszi!

2022. szept. 30. 09:19
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
Hát, szerintem aligha lesz esélyed nőknél, tehát tökmindegy milyen helyzetben, de megpróbálnék összejönni vele. Csak ne éld bele magad... egyetemi móka.
2022. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

1-től 4-ig mindent leírtak a többiek. Bármilyen helyes meg bújós is ez a lány, csak a saját szívedet fájdítod, ha nem szakadsz el tőle minél előbb. A testi kontaktussal le kell állni teljesen. Ez a csajszi kihasznál téged, még ha nem is a leggenyóbb módon.

Ettől függetlenül jó ötlet, hogy megszabadulnál néhány kilótól. Hajrá!

2022. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!