Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem senki sem válaszol sehol?

Figyelt kérdés

44 éves férfi vagyok, normálisan nézek ki, nem kopaszodom, mosolygok a fotókon és jók a fogaim. Társkeresőkön írtam pár udvarias üzenetet, senki sem válaszol, annyit se, hogy helló. Még azok se, akikkel a rendszer szerint kölcsönös a szimpátia. Itt a gyakorin is jelezte pár hölgy, hogy szívesen beszélgetne, ismerkedne velem, írtam nekik, de válasz már nem érkezett.

Oké, nem Rájen Goszling vagyok, de átlagos, normális fickó. Minek ajánlják fel az ismerkedést, ha úgysem reagálnak semmit? Nem túlzok, 2 év alatt nulla választ kaptam. Hogy ne menjen el így a kedvem az egésztől?



#társkeresés #Reakció nuku
2021. júl. 14. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
24%

"Miért van az, hogy nekem senki sem válaszol sehol?" Nincs benne a felhasználási feltételek közt.


"Hogy ne menjen el így a kedvem az egésztől?" Menjen. Vagy ismerkedj offline. Vagy tanulj meg gitározni.

2021. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Na hát ezaz hogy ne menjen így el az ember kedve az ismerkedéstől, a nőktől? Ezt én sokszor fel teszem magamnak ezt a kérdést. Ha ez megnyugtat én is ebben a helyzetben vagyok még szerintem még sok más férfi is. Elég bosszantó tud lenni mikor már a sokadik ilyen van hogy te írsz, kiteszed a lelkedet szívedet de egyszerűen szarnak a fejedre. Nincsmit tenni, amit javasolni tudok, ne neten ismerkedj mert az ilyen.. És nem érdemes az ilyenekre figyelmet fordítani. Valahol élőbe próbálkozz
2021. júl. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Még a 2000-es évek elején, amikor én ismerkedtem online, még válaszolgattak a nők, volt találkozás is, de semmi több. Már jó régóta nem ismerkedek semmilyen formában. Ami betanult, közhelyes lerázós szöveg létezik, azt már mind hallottam, így semmi újdonság nem lenne egy újabb kudarcban. Elvagyok én egyedül nagyon jól.
2021. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
hat mondjuk azt nem artana tudni, miket szoktal irni..
2021. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Mert nem tetszel senkinek sem, ha tetszenél, válaszolnának.
2021. júl. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Van neked bármi fogalmad arról, hogy milyen mennyiségben kapják a nők az üzeneteket a férfiaktól? Bármely középszerű nő simán kap havi ezret. Mégis miért foglalkoznának egy átlagos külsejű pasassal, ha egyszer ilyen mértékben válogathatnak a férfiak közül?


Megnézik, mely levél jött helyes pasitól, az összes többi olvasatlanul megy a kukába. Így megy ez.

2021. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát kafa, köszi mindenkinek. Magamat átlagosnak gondolom, de jóképűnek mondanak. Intelligens vagyok, tudok helyesen írni, érdeklődő vagyok, de nem nyálas. Mindegy, hagyjuk, én is erre a következtetésre jutottam. Elkeserítő ami társkeresés címén folyik. A nők igényei a csillagos egekben, még elhízott Terike is válogat, a rendes pasik meg hiába tepernek, egy választ sem érdemel az igyekezetük.
2021. júl. 15. 10:48
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
na ettol a frusztralt #7es kommentedtol kibujt a szog a zsakbol, hogy miert nem akar toled senki semmit. undorito a stilusod, igy ne csodalkozz, ha ertelmes no menekul eloled. sot, meg az ‘elhizott terike’ is, mert o is erzi a frusztrlat nogyuloleted..
2021. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztos te is kedves-rendes-aranyos pasi vagy.
2021. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!