Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nőhöz társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nőhöz társkeresőn elég a győri gyári fizetés nettó 600 ezer,műszakvezető pozicióban?

Figyelt kérdés
[link]
2022. szept. 29. 19:21
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
76%
7 évet húztam le áúdisként. Impozáns szép gyár, fejlett és társai, de az emberek ott képesek a másik alá tenni, ha ezzel előrébb van. Nyugodt helyem ott nem volt. Minden soron, megmunkálon van egy biorobot balfasz nyomorék.
2022. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

15

Most mondjak gyárat?

2022. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
23%
600 kevés manapság nagyon.
2022. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
89%

Hihetlen h egyesek szerint itt nettó 600as fizetés az semmi miközben a valóság ez:

[link]


Csak tudnam honann veszik ennek ellenere h nettó 600 atlagos

2022. szept. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
36%
Az átlag valahol nettó 220 és 250 közt van 3 műszakban.
2022. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
55%

25

Igen...sori dolgozóknál annyi az atlag, de egy diplomás, (piacképes diplomás) nyelveket beszélő munkavállalo, kb ennyit kap jelenleg. Netto 5-600

2022. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
55%
Aha.. és mit gondolsz nagyobb arányban dolgoznak diplomás emberek itthon a szakmájukban, vagy inkább gyári vagy kétkezi melósból van több? Akkor melyik az átlag okoska? Szerinted egy gyárban hány százalékát teszik ki irodai dolgozók és hány százalékát melósok? he???
2022. szept. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
46%

27

Igen, ezért írtam, hogy sori OLGOZÓKNÁL annyi, DIPLOMÁSOKNÁL meg ennyi. Biztos van nő aki szeret nyomorogni, velük legyél te

2022. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
55%

Nem nyomorgok köszi! :) és mit gondolsz hova nagyobb az esélyed bekerülni egy olyan munkakörre, ahol kevesen vannak, vagy olyanba ahol többen?

ha??? Aki diplomára meg hasonlókra próbálja az életét alapozni meg fog lepődni és ugyanúgy soron fogja találni magát ahogy megannyi kollégám tette.

Játékosok:

1. Közgáz -> először nyílászáró összeszerelőnél méretre vágta az elemeket. Majd tejüzemben dolgozik az sem irodai.

2. Szintén közgáz -> Sori betanított dolgozó.

3. Katasztrófavédelem -> konyhai kisegítő


Nem hibáztatlak amúgy. Gondolom a kétkezi munkát hírből hallottad vagy max a marokmarcsa az ami menne. Ha dolgoztál volna valaha tudnád, hogy sok ilyen van. Nekem fontosabb, hogy pénzem legyen és ne a sültgalambot várjam. Ezek a diplomás emberkék is ugyanígy jártak el.

2022. szept. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
51%

29. Van igazság abban, amit írsz. Én is mekiztem, raktároztam , sőt, pár hetet még összeszerelő üzemben is melóztam pedagógus diplomával. Vannak diplomások jócskán, akik nem a szakmájukban dolgoznak. A "több nyelven beszélő" diplomásokat is inkább hagyjuk. Jó részük kézzel-lábbal kommunikál, ha egy külföldi küldött érkezik, mert a munkakörhöz tartozó nyelvi, kommunikációs paneleken kívül egy autónepper szókincsével rendelkezik csak.

Viszont kevesen vannak, akik megmaradnak hosszú távon a kétkezi munkánál. A diplomásnak nem okoz gondot tovább képezni magát.Van egy-két kósza madár, aki kiégett IT-sból kecsketenyésztő lesz, ami gyakorlatilag az éhenhalással egyenlő. De többségében feltaláljuk magunkat és nem rohadunk meg a szalag mellett.Legfeljebb kimegyünk németbe, ha már targoncázni kell, mert ott nem 800 euróból kell kigazdálkodni az 1,5 eurós szakadós kenyeret, hanem 2000 ből az 1,2 eurós Weizenmischbrot-ot.

2022. okt. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!