Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkben mekkora nettó fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben mekkora nettó fizetés meghallása esetén éled fel a pénz éhség?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 09:15
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%

600 nál kezd, de ténylegesen már a 700-800 az ami eléri azt a szintet.

Ha egy férfi 800 at megkeres akkor már igen jó parti lehet. Abból kijön minden ami kell.

2022. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%
Meg is érdemlitek, ha ilyen szutykoknak akartok tetszeni. 😘
2022. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
66%
Ez csak a neten van így.Üzletkötő vagyok Tiszántúli régióban.Ahogy beszélgetek az emberekkel nettó 150-200 ezer ft rajzolódik ki átlag fizunak.
2022. aug. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Amit elvárok:


Egycsilliárd forint letéve, 3 szintes kúria és egy komornyik, aki apjaként gondját viseli a csávónak, és persze velem is elfogadó. Az ebédlőben elvárás a hosszú asztal.


Nem kötelező, de plusz:


Ha pávákat tenyészt, amik a birtokon kószálnak. Meg jó lenne, ha tudna biztosítani két lovat, amivel kimehetnénk a határba piknikezni és költeményeket szavalni egymásnak.

2022. aug. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
79%
Már nem azért, de minél pénzesebb valaki annál fukarabb. Egy barátnőm pl egy gyár igazgatóval kavar. Karácsonyra mit kapott? Egy nagy csomag pirospaprikát. Szülinap? Használt notebook. Valami 10-20 éves sz4r, kuka kategória.
2022. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
77%
#4 ezt nagyon adom :D Egy kérdezőhöz hasonló debil balfasszal csak egy minimum másfél kilométer hosszú asztalhoz lennék hajlandó leülni, persze csak a tőle legtávolabbi székre :D
2022. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%

5-ös: ez nem mindenkire igaz. Az én párom jól keres (mielőtt jönne a komment, hogy pénzéhes rhibanc vagyok, elárulom, hogy ő is nettó 185-tel kezdte mikor összejöttünk) és ő például szeret engem elhalmozni, szeret nekem dolgokat venni. Egyszerűen ez is a szeretetnyelve, és nem sajnálja rám a pénzt. Bár tény, mikor nem keresett jól is ajándékozott nekem, csak nyilván akkor nem nagy dolgokat, de az a Bueno mindennél többet ért nekem akkor.


De egyébként én is ismerek olyant, aki elég jól keres és mégis gagyi dolgokat ad a feleségének ajándékba. Az elmúlt 3 karácsony ajándékai a következők voltak: telefontok, 5 pár zokni, váza.

2022. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

#6: Tetszik, hogy ilyen ambíciózus vagy, főleg, hogy a másfél kilométeres asztalhoz legalább három kilométer széles ebédlő dukál. Gondolj bele abba a kúriába, aminek csak az ebédlője ekkora.


Viszont ebben az esetben a komornyiknak kell egy riksa, valamint az azt hajtó személy, hogy időben odaérhessen, ha szükség van rá. De amelyik férfi ezt sem tudja biztosítani, az magára vessen.

2022. aug. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
37%
#5 amúgy ez tök igaz xd A legtöbb pénzes pasi elég fukar. De ki lehet fogni költekezős típusokat. Pontosabban neked kell úgy viselkedni, hogy akarjon rád költeni. Éreztetni kell vele, hogy te ezt elvárod, különben keresel mást. Amúgy nekem a nettó 1 misi feletti fizunál kezdenek dollárjelek peregni a szememen.
2022. aug. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
30%
Havi 1-2 millió már befutó lehet nálam.
2022. aug. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!