Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőkben mekkora nettó fizetés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőkben mekkora nettó fizetés meghallása esetén éled fel a pénz éhség?

Figyelt kérdés
2022. aug. 15. 09:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
27%
A diplomás átlagfizetés bruttó 700 ezer körül van országosan (nettó 465 ezer Ft), Budapesten bőven millió felett (> nettó 665 ezer). Néhány éve a nettó 800 ezer még lehet nem számított rossznak, de azóta nagyon elszállt minden, az infláció pedig elvitte a fizetések értékét. Ma szerintem nettó 1-2 millió Ft nem egy kiemelkedő fizetés már.
2022. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
25%
,,Az átlagkeresetet jelentősen torzíthatja, ha viszonylag kevesen a többiekhez képest nagyon sokat keresnek, a medián közelebb van ahhoz, amit a legtöbb ember tapasztal a nettó keresetében. A bruttó medián kereset 2022 februárjában 376 300 forint volt, a Bank360.hu bérkalkulátora szerint, ennek a nettója 250 239 forint."
2022. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
67%
20-as mennyire egy felszínes xardarab vagy. Megkeseredett senki lehetsz.
2022. aug. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%

23: Hagyd... Incel miskák mindig megjelennek az ilyen kérdéseknél, és arról akarnak mindenkit meggyőzni, hogy a nőknek csak a pénz számít a férfiaknál. Én eléggé szemet szúrnék nekik, mert egyáltalán nem ingatta meg az exnőimet, ha nálam 10x pénzesebb férfiak csapták nekik a szelet, amikor velem voltak.


Persze ha egyszer ők elérnék valahogy, hogy az álomfizetést kapják, de továbbra se kellenének senkinek, akkor jönne az, hogy csak a 20 éves, kigyúrt, 30 centis farkú fotómodellek jók a nőknek... Szóval nem érdemes őket győzködni, mindenre van kész válaszuk, amivel megvédhetik az elméletüket.

2022. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
62%

23-as vagyok. 24-es igazad van. Nekem is csapta már a szelet pénzes pasi, egy igazi bunkó fajta dicsekvő senkiházi. Azzal akart megfogni, hogy neki 10 millás autója van, meg mennyit keres külföldön, stb. Régen amikor még mindketten egy senki cégnél dolgoztunk és lett volna lehetőségünk járni, ő nem akarta, mert többről álmodott mint én.


Eltelt sok év és felkeresett. Megmondtam neki, hogy a párom mindig mellettem állt jóban-rosszban. Amikor beteg voltam, ő vitt kórházba, amikor nagyanyám nagyon beteg volt, ő jött velem rengetegszer látogatni, amikor padlón voltam, ő szedett fel mindig. Hát mit képzel az ilyen senki, majd eldobom a világ legrendesebb pasiját csak azért, mert a bunkó arcú többet keres? Vagyunk még páran, akik látják a másik emberben az igazi értéket, amelyet nem pénzben és anyagi javakban mérnek.

2022. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
37%

25:


A szavaid valószínűleg sisteregve égetik a #20 -as félék dobhártyáját és retináját. Nekik nem fér az univerzumukba ilyen nő, ilyen kapcsolatok, ez csak kitaláció lehet. Nekik a nő is attól "jó", hogy mennyi szilikon van a különböző testrésziben, milyen szőke, hogy tipeg a tűsarkúban, és mennyien nézik meg.


Iszonyat szánalmas, amikor egy férfi a pénzével vagy a hatalmával akar villogni, pláne ilyen undorító módon belefosni egy olyan nő kapcsolatába, akit valaki tényleg szeret. Ha sok pénzem lenne és udvarolnék, inkább letagadnám az anyagi helyzetemet, nehogy felmerüljön kicsit is a hátsó szándék, amíg meg nem ismerem eléggé a kiszemelt nő jellemét.

2022. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
54%
Ahogy rád pillant már fel is ébredt benne. Ez baj, nem picit.
2022. aug. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
56%
Nekem meg a következő lenne a kérdésem: Mekkora gyökérnek kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen kérdés megfogalmazódjon valakiben?
2022. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!