Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ismerkedéskor mekkora körülbelül az nettó fizetés ami alatt nem lehet szó hoszabb kapcsoltról a pasival?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 12:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Nem a számok számítanak, hanem a hozzáállás. Ha egy világvégi faluban, ahol nincs lehetőség, a minimálbért keresi, azt mondom, hogy ok. Ha nagyvárosban, akkor nem ok, mert lenne mód többre.
2022. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1-3. Gratulálok sikerült nem megválaszolni a kérdést 👏👏👏👏👏👏👏👏
2022. júl. 30. 13:01
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Szánalmas vagy, nem kell ahhoz semmilyen nettó, hogy valaki ne akarjon tőled semmit
2022. júl. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
54%
Átlagfizetés- KSH szerint nettó 350 000 ft.
2022. júl. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, gratulálok! Sikerült feltenned egy szuperdebil kérdést, amire neked nem tetsző válaszokat kaptál. Nem érzed úgy, hogy maga a kérdés volt gyökérség? Nyilván nem, mert zavarodott agyadban már elhatároztad, hogy párkapcsolathoz csak a nettó fizetés számít, tehát csak ezzel vagy hajlandó foglalkozni. Akkor is, ha az élet nem ennyire kétbitesen primitív alapon működik.
2022. júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

Hát itt a környéken azért egy 300at minimum keressen.

N 30

2022. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

7. Már bocs de napjainkban sajnos egy ilyen anyagias világban élünk ahol az alapján ítélik meg az embert hogy "mennyire állat az autód,mekkora mellû a nõd

(Tankcsapdabol idezve).


Az meg,hogy pénz nem boldogít egy faxság mert pl ha elakarsz menni egy jót nyaralni,múzemokba járni stb... azok mind mind sok pénzbe kerülnek.

2022. júl. 30. 13:12
 8/20 anonim ***** válasza:
78%
Igaz, a Tankcsapda híres a mély tartalmú, bölcsességet sugárzó dalairól. :D
2022. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem oké ha a csaj elvárja ezeket, én is úgy választok csajt hogy legyen diplomája (ne én tartsam el), jó teste, figyeljen magára, egyen egészségesen.
2022. júl. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

"mennyire állat az autód,mekkora mellû a nõd"


Én megfordítanám. Te mennyit fizetnél azért, hogy legyen egy nagy mellű nőd? :D A fent említett klasszikusban a nő státusz szimbólum, kvázi egy tárgy. Kinek a szemében? A férfiakéban. (Soha életemben nem láttam olyan nőt, aki felizgult volna attól, ha egy srácnak nagy mellű a csaja.) A tárgyakat meg meg kell venni.

Egy normális nő nem ilyen, annak nem számít, hogy mennyit keresel, amíg el tudod magadat (és a családod, ha a nő szül neked) tartani. Ami számít, az a személyiséged. A legtöbben nem a fizetésük miatt buknak el.

2022. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!