Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők ismerkedéskor mekkora körülbelül az nettó fizetés ami alatt nem lehet szó hoszabb kapcsoltról a pasival?

Figyelt kérdés
2022. júl. 30. 12:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%
én férfiként is elvárom magamtól a jó fizetést.
2022. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
78%
Legalább kb. annyit keressen mint én.
2022. júl. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Mivan?
2022. júl. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%

6*

A pénz nem bdogít! Csak ha van 🤣

2022. júl. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
56%
Nálam a Budapesten fizikai közmunka az, ami kizáró ok... afölött attól függ, hogy magát el tudja-e tartani. Nyilván aki nem tudja eltartani, az sem fogja ezt ilyen formában közölni, de azért vannak jelek, amikből ezeket le lehet szűrni... pl. ha elszólja magát, hogy most kaptam pénzt xy-tól, nem hajlandó télvíz idején sem beülni valahova, csak sétálni, folyamatosan picsog azon, hogy az összes nő kerüli, mert golddiggerek és milyen drága a pohár kóla, egyértelműen kamuzik a munkájáról stb. Ja és ha 1-2 randi után már pedzegeti, hogy beköltözne hozzám, összedobjuk a pénzünket, ilyesmi, akkor kuka.
2022. júl. 31. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Egy szerelmes lány nem azzal fogja kezdeni, hogy mennyit keresel. Mert ha nem x összeg felett akkor nem kellesz. Ha odavan érted örül ha veled lehet akár parkban egy padon beszélgetve.
2022. aug. 14. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
75%

Én soha nem kérdeztem meg ismerkedés alatt, hogy mennyi a nettó keresete, szerintem az a pasi, akitől ezt megkérdezik, és hajlandó még a lánnyal találkozni, meg is érdemli, hogy egy golddiggert találjon.


A jelenlegi párom kevesebbet keresett megismerkedésünkkor, mint én, de nem igazán érdekelt, hisz van saját keresetem, és párkapcsolatot kerestem, nem egy pótapukát, aki felnőtt koromban is eltart. Azóta ez a helyzet változott, de továbbra se hagynám el, ha a nettó keresete hirtelen "átlagon alulivá" válna.

2022. aug. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
61%

Fölösleges összeget írni, el tudja tartani magát vagy sem?

Ha van közös értékrend és szórakoztató a társasága,akkor nem különösebben számít, hogy mennyit keres egy kapcsolat kezdetén.

Az teljesen más, ha közös életet tervez két ember.

Otthonteremtéshez, családhoz ez kevés.

Ha van benne törekvés változtatni, tanulni, külföldre menni, bármi, ami előre visz, akkor van esély hosszabb távon gondolkodni.

Ha az minden terve a jövőben, hogy anyuéknál majd nyáron kifestjük a kisszobát meg lefóliázzuk az ifjúsági szobabútort, beszállunk a rezsibe és megvót a családtervezés, jöhet a gyerekágy az ablak alá,akkor felejtős.

2022. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
61%
Na és meddig tudod feltekerni a kocsiban a hangerőt?
2022. aug. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
38%

Egy medián ksh átlagbért szerintem minden normális férfi meg tud keresni.:


,,Az átlagkeresetet jelentősen torzíthatja, ha viszonylag kevesen a többiekhez képest nagyon sokat keresnek, a medián közelebb van ahhoz, amit a legtöbb ember tapasztal a nettó keresetében. A bruttó medián kereset 2022 februárjában 376 300 forint volt, a Bank360.hu bérkalkulátora szerint, ennek a nettója 250 239 forint."

2022. aug. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!