Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít a nő anyagi helyzete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a nő anyagi helyzete ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Alsós tanító vagyok, szeretem a munkám.

Mégis, néha azt gondolom, hogy hátrány az ismerkedésnél, mivel mindenki tisztában van vele, hogy milyen keveset keresünk.

((Szeptembertől mozgásterápiával is fogok foglalkozni, ami stabilitást ad, de addig van bennem ez a gát. Nem tudom reálisan -e.))


27 N



2022. márc. 14. 17:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
A nő anyagi helyzete nemigen szokott szàmítani, vizsgáljuk meg a kérdést fordítva, úgy érdekesebb.
2022. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 nemaRendőrség ***** válasza:
94%

Sosem érdekelt mennyit keres a párom.

Sőt!


Annak örülnék legjobban ha gyerekek mellett/után csak 4 órába menne vissza.

Egyedül keresek annyit hogy ketten kényelmesen éljünk.

Munka után még be tudok segíteni a háztartásba kb fele fele arányba, de a gyereknevelés esetén ez annyira nem megoldható.


Remélhetőleg majd ha úgy alakul át tudom magam vetetni én is 35 órába

2022. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%
#1 felesleges vizsgálgatni.. valamiből élni kell. Ha az egyik nem keres jól, akkor a másiknak kell jól keresni, ha akarnak is valamit az életben.
2022. márc. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Ismerek egy szívszorítóan szegény családot ahol 2 gyerek van, egy 19 éves lány és egy 17 éves srác.

A lányt kimenekítette egy jómódú családból való huszonéves férfi.

A srácnak szerintem kevesebb esélye lesz , mivel azt mesélte még a diákmunkából szerzett pénzén vesz magának olyan dolgokat is amiket általában a szülőknek kellene.



A keresetedről pedig annyit, hogy olyan férfit keress aki nem a fizetésed miatt választ majd!

2022. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
10%
Ez pont fordítva van ismerkedésnél csak a férfi anyagi helyzete számít mert ugye a nők között vannak csak aranyásó típusok
2022. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Én csóró családból jövök, de magam feltörekvő vagyok anyagilag és már most sokkal többet értem el huszonévesen, mint sajnos a szüleim egész életükben. Lényeg a lényeg, nekem ez is ott van szempontként ismerkedéskor, hogy egy nő kb. mennyit kereshet. Bőven nem a legelsőben, mert vannak ennél fontosabb dolgok is, de ott van. Jól keresek és van saját lakásom is, de olyan jól nem keresek, hogy pl. totál egyedül eltartsak egy többgyerekes családot úgy, hogy a feleségem nem dolgozik. Ezért egy pici előny az, ha legalább egy átlagfizetés körüli alkalmazotti fizetése van neki is.
2022. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
3, igen, de az mégiscsak érdekes, hogy az egyik, amelyik jobban keres, általàban nem a nő.
2022. márc. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

számít, olyan értelemben, hogy ne legyen egy közveszélyes munkakerülő, aki 25-30 évesen még apuciékat pumpolja - de itt is inkább az élethez való hozzáállás az, ami fontosabb

a tanító az egy fontos és tisztességes foglalkozás, én keresek eleget, hogy ne legyen ebből gond

ami miatt viszont már ment szét (igazából rendesen el sem kezdődött...) kapcsolat, az az, hogy a csaj munkamániás volt, de szó szerint - én úgy állok a munkához, hogy más is odaférjen, kis munka, nagy lóvé az elvem, nem működnék olyannal, aki vasárnap délután a céges e-maileket bújja és azon stresszel mi lesz a projekttel (pont lesz*rom, mi lesz vele)

2022. márc. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Még mielőtt megtaláltam volna a párom akit végül feleségül vettem, a pénz kérdésben mindig úgy álltam hozzá, ahogyan a nő.


Ha érdekelődött iránta és úgy tűnt, hogy számításba veszi, hogy mennyit keresek, úgy én is megkérdeztem tőle és számításba vettem, és ha túl nagy eltérés volt az én javamra, akkor közöltem, hogy ne folytassuk.


Ha nem érdekelte, mert velem akart ismerkedni és nem a bankszámlámmal, akkor pedig engem sem érdekelt, hogy most 4 órában takarít fillérekért, vagy egy hét alatt megszerzi az én komplett havi pénzem.


24/F

2022. márc. 15. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9, elképzeltem milyen szemeket meregettek a muffkátlik, amikor meg merted érdeklődni, hogy áll anyagilag.
2022. márc. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!