Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, akinek hónapoki...

Van itt olyan, akinek hónapokig, de inkább évekig nem volt egy barátja sem, az élete is rossz helyzetben volt, mentális problémái is voltak, de aztán sikerült kitörnie belőle és igaz barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltad?

2021. máj. 10. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Plasztikai műtétek, drága holmik + olyan mélyre rejtettem az igazi személyiségemet, hogy már én se találjam meg, ja és soha semmilyen körülmények között nem beszélek az érzelmeimről, sok olyan emberrel is barátkozom, akit amúgy nem is kedvelek. Kitartást, mindenből van kiút! :)
2021. máj. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Csinálj új hajfazont magadnak, borotválkozz meg, vegyél magadnak márkás ruhákat, hallgass jó zenéket, amik az élethez ichletet nyújtanak neked.
2021. máj. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%

2-es vagyok

Ja és legyen példaképed is, akitől tanulhatsz.

2021. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Velem megtörtént. Kegyetlenül szar volt, de túléltem. Minden rosz után jön valami jó; Ezzel bíztattam magamat és igazam is lett. Csak ki kell tartani, pozitívabbnak kell lenned. Nehéz, de ilyenkor segít, ha találsz magadnak valamit, amiben örömödet leled.

Bármi lehet az. Sport, főzés, olvasás, alkotni, kirándulni. Pszichológia, csillagászat, kisállatok. Annyi minden van az életben, amit láti lehet és megtudsz tapasztalni. Csak indulj el, és találj valami csodálatosat! ^^

Minnél több dolgot tapasztalsz meg, annál több dologról tudsz beszélni. Ezálltal érdekesebb leszel mások számára. "Wow ő egyedül is boldogul!" "Hű, ő tud ilyet is!?" Ezek után jönni fognak az emberek maguktól.


Volt már, hogy te mentél oda valakihez ismerkedni? Ha nem, ideje próbálozni! Ne aggódj, ha visszautasítanak. Nem tetszhetünk mindenkinek.


Sok kitartást.

2021. máj. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És az miféle barátság ha nem beszélsz érzelmekről? Az csak felszínes ismeretség..
2021. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!