Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ösze szoktatok jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ösze szoktatok jönni hosszabb kapcsolatban olyan pasival aki csak szép és nagy a farka?

Figyelt kérdés

Mindössze ennyit tud felmutatni jó néz ki és szép kívánatos nagy farka van. Ezenkívül se munkája, semmije, autója sincs (jogsija és érettségije van). Szüleivel él.


Vagy választanátok, inkább azt a pasit aki jól szituált, vagyis már nem a szüleivel él, van jól fizető munkája, de átlagos (13 cm a farka) és úgy a pasi sem annyira szexi, mint az első.



2021. dec. 30. 15:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Lol
2021. dec. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
lmao
2021. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Mindig azzal jövök össze, aki már nem a farkával él, 18 centis a munkája és kívánatosak a szülei.
2021. dec. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
66%
Mindig ösze szokok jöni ijen fijukkal. Aj lav big kuki ❤
2021. dec. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem.

Nekem eleg az atlagos farok es a normalis pasi

2021. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Pont kihagytál a képletből sokkal fontosabb dolgokat, pl. személyiség.

Én a páromat 22 évesen választottam, amikor még egyetemre jártam, most 30 vagyok.

A farokméret sosem érdekelt és 22 évesen a pénz sem, a párom akkor 19 éves volt, akkor kezdte az egyetemet, viszonylag szegény családból származott, a csupasz fenekén kívül semmit nem tudott felmutatni. Személyiség és külső alapján választottam őt.

Mostanra pedig anyagilag megalapoztuk közösen az életünket, mindkettőnk tanult, majd elkezdtünk dolgozni, mára egész jó karriert építettünk mindketten, szóval kényelmesen megélünk. Lakásunk közös, hitelre vettük, és van egy xar kocsink, amit nem volt baj, hogy meghúzunk itt-ott friss jogsisként.

2021. dec. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Úristen honnan szalajsztják ezeket a kérdezőket? Tisztára mintha valami tenyészteleprol szabadult tenyészbika tipusú. Aki ilyeneket ír az perverz is. Kösz nem kéne ilyen pasi,és az óriási farka se kéne.
2021. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
Nem
2021. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Inkább szeretőnek és tenyészbikáknak (házibarát)-nak tartják ezeket a személyeket a nők/párok.


Hosszútávon pedig a pénztárca a megnyerő.

2021. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen nyilvánvaló, hogy valakinek mekkora a farka, pont úgy látszik, mint a szemszíne, a magassága, vagy a hajszíne.

Te gyökér.

2021. dec. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!