Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők. Ösze szoktatok jönni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők. Ösze szoktatok jönni hosszabb kapcsolatban olyan pasival aki csak szép és nagy a farka?

Figyelt kérdés

Mindössze ennyit tud felmutatni jó néz ki és szép kívánatos nagy farka van. Ezenkívül se munkája, semmije, autója sincs (jogsija és érettségije van). Szüleivel él.


Vagy választanátok, inkább azt a pasit aki jól szituált, vagyis már nem a szüleivel él, van jól fizető munkája, de átlagos (13 cm a farka) és úgy a pasi sem annyira szexi, mint az első.



2021. dec. 30. 15:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
13 cm az kicsi :D
2021. dec. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

A második kéne. De annyi kiegészítéssel hogy a valós európai férfi farok átlag 16-18 cm. 13 az mindenhol átlag alattinak számít!


L

2021. dec. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
86%
Sz0pja le magát ha ennyire szépnek találja a faszát
2021. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Akinek csak a farka nagy, jóképű, nincs pénze ruhára, szar a személyisége még szexig se jut el, nem hogy kapcsolatig.
2022. jan. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ilyen pasi akárcsak egy kufircig is kell, annak szintén legnagyobb, vagy inkább egyetlen értéke a luka.


N

2022. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Csak szep es nem nagy a farka. Nem vagyok szettagulva.
2022. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem azért több kell egy párkapcsolathoz, hogy jó'nézki meg nagy a farka. Centivel nem mértem ugyan, de sztem az exem farka nem volt akkora, mégis jó volt vele a szex. Az, hogy nekem vonzó legyen a férfi, az fontos, de amellett fontos az is, hogy személyiségre passzoljunk és ne nekem kelljen eltartani. Ezeket meg a "kit választanál inkább" kérdéseket rühellem... ha nem találkozom olyannal, aki nekem megfelel, akkor inkább maradok egyedül egy ideig, és kivárok (amúgy nincsenek magamhoz képest irreális elvárásaim, és nemcsak Mr. Médiatökéletest tudnám elfogadni),
2022. jan. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!