Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose lesz barátnőm, belenyugod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz barátnőm, belenyugodjak? Azt vettem észre, hogy aki vagy akik kellenének nekem, azoknál nincs esélyem, hiába is akarom, vagy már van valakije, olyanoknál meg nem próbálkozok, hogy legyen már valaki, de nem is tetszik.

Figyelt kérdés
Érdemes harcolni igy 31 évesen, szerintem nem...de belenyugodni meg nem nagyon tudok, mégiscsak férfiból vagyok, a nemi vágy megmarad...

2022. szept. 26. 21:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Najo mondjjuk ez...randa dolog :D meg gondol el ha neked nem sikerül egy duci anyajegy arcú nőnek milyen lehet :( Egyébkéént emberi specifikum mint a betegség.. a legdögösebb nőnek férfinak is komplexusa van. Nekem már mondta pár csaj milyen dögös vagyok... közben meg één rondának látáom magam. Ennyit ér ez az önkritikum.. mindenki szép valakinek :)

25/f

2022. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!