Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sose lesz barátnőm, belenyugod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sose lesz barátnőm, belenyugodjak? Azt vettem észre, hogy aki vagy akik kellenének nekem, azoknál nincs esélyem, hiába is akarom, vagy már van valakije, olyanoknál meg nem próbálkozok, hogy legyen már valaki, de nem is tetszik.

Figyelt kérdés
Érdemes harcolni igy 31 évesen, szerintem nem...de belenyugodni meg nem nagyon tudok, mégiscsak férfiból vagyok, a nemi vágy megmarad...

2022. szept. 26. 21:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
9-es ott a pont.
2022. szept. 26. 23:40
 12/21 A kérdező kommentje:
9-es nek adott válaszban az igazság, lehetnék ilyen lyuk lyuk alapon mindegy már ember, de nem az vagyok...
2022. szept. 26. 23:41
 13/21 anonim ***** válasza:
50%
Ha nem nézel ki jól, akkor jobb, ha feladod.
2022. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
91%

"Barátaiddal csak akkor találkozol, ha nem lesznek ott nők. Szórakozóhelyre/... nem mész többet. Utcán soha nem nézel nőkre, ha szembe jön egy másfele nézel vagy előveszed a telefonod és azt nézed inkább. BKV-n nem állsz meg nők mellett vagy ha megáll melletted egy akkor telefon elő vagy leszállsz. 1-2 év alatt annyira a részeddé válik, hogy már gondolkodni se kell ezen"


Ezen melyik incel pill mert eddig a legszimpatikusabb megoldás. Esetleg BKV helyett javaslom a sétát, +1 helyet hagyva a buszon.

2022. szept. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Veled is az a szokásos baj kérdező hogy béna vagy. Szarul nézek ki de ezt nem fogadod el. Nem ehhez a szinthez keresel párt, hanem magadnál jobb szintű nőt! Erre meg zeró az esélyed.
2022. szept. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
44%

#14


Ezeken az incel baromságokon én is csak röhögök. Magamtól jutottam el idáig és valóban ez a legjobb megoldás :). Ronda nőim lehettek volna nekem is mint mindenki másnak, de még mindig sok a nyomorék, aki egy lyukért hajlandó felvenni a szemetet az utcán, úgyhogy még nekik is mindegy, hogy most eggyel kevesebb vagy több :).

2022. szept. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
14-es az a baj hogy amit itt leirnak az incelek, hogy nem nézek oda meg nem érdekel meg stb. ez nem megy, legalábbis egy heteroszexuális valamennyi tesztoszteronnal is rendelkező férfinek. Ezek csak önnyugtatgatások, hogy van rá megoldás, ez nem igaz, a biológiát nem lehet átbaszni.
2022. szept. 27. 19:40
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes..időd kevesebb van viszont sztem egy 31 éves sármos pasas nagyon kelendő a 22-25 éves nők körében.. meg az alatt is
2022. szept. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18-as úgy legyen.
2022. szept. 28. 16:30
 20/21 A kérdező kommentje:
Ráerőszakolhatom magamat valami csúnya nőre aztán maximum elhányom magam késssz.
2022. okt. 5. 20:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!