Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért bunkó azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért bunkó azzal, aki tetszik neki ?

Figyelt kérdés
Párhuzamosan, vagy szinte egy időben képesek váltogatni a kétféle viselkedést. Miért ?
2022. szept. 23. 09:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%

Nem tetszel neki gondolom.

Hogy viselkedett?

2022. szept. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez tipikus emberi viselkedés. Fiatal nők is csinálják.
2022. szept. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert erre buknak a nők. Nem igaz? Legyél kedves egy nővel, unalmasnak fog bélyegezni. Legyél vele paraszt, egész nap azon fog agyalni, vajon miért vagy te ilyen? Még a gyakorira is kiírja kérdésnek. Kell ennél jobb bizonyíték?
2022. szept. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
1 : a kérdés az volt, h miért bunkók azzal, aki TETSZIK nekik.
2022. szept. 23. 09:59
 5/24 anonim ***** válasza:
71%
Mert félnek attól, hogy kiderül, mennyire sebezhetőek. Ez férfiaknál különösen érzékeny pont. Ezért arrogáns viselkedéssel próbálják leplezni.
2022. szept. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
58%

Ambivalens kötődésű ember, akiben még mindez nem tudatosult és/vagy alacsiny érzelmi intelligenciával rendelkezik.


[link]

2022. szept. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
38%

#5

És ezért a nőt sebzi meg? Hát köszönjük.

2022. szept. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

6-os válaszadó vagyok, nem tudom miért pontoztak le, a kötődési típusok létezéséről több pszichológiai tanulmányban beszámoltak és kimutatták.


Vagy azt kellett volna írni, hogy biztos egy rossz fiúval van dolga a kérdezőnek?!


Mindegy is, ez a dolog pszichológiája, ha valaki nem hiszi el, akkor önismeret hiányában szenvedjen és ne merüljön fel a kérdés, hogy miért bizonyos típusú embert vonz párkapcsolati téren.

2022. szept. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a kérdés, mert egy férfi nem így viselkedik.

Ez inkább egy pasika volt, aki fél kimutatni az érzéseit.

2022. szept. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
73%

Ez szerintem rettentő gyerekes viselkedés.


Ettől függetlenül, sokszor olvasom itt gyakorin is, baráti társaságban is hallottam már, hogy a kedves férfiak unalmasak a nők számára. Ez egy tévhit, amiről mind a kettő fél tehet. De aki megragad ott, hogy szerepbe bújik és bunkónak tetteti magát, hogy tetszen valakinek (ahelyett, hogy önmagát adná), olyan nekem nem kellene. Olyan sem, aki bunkó, csak azért, hogy ne legyen unalmas... annyi más megoldás van, jó humorérzék, közös programok, nagy beszélgetések, stb. Aki csak így tud megtartani valakit, vagy közeledni felé (vagy azt hiszi, hogy csak így tud), az nem egy normális, egészséges ember.

2022. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!