Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszik egy férfi, hová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy férfi, hová ülsz hozzá képest?

Figyelt kérdés

Buszon, vagy akár valamilyen oktatáson. Mellé ülni túl rámenős lenne, de lehet hogy más már ül is ott.


Inkább elé ülnél egy-két sorral, hogy észrevegyen téged, vagy mögé, hogy jobban szemügyre vehesd őt?

Azt nem tudom, különbséget jelentene-e, hogy először látod vagy már sokszor láttad.



2022. aug. 21. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Elé, hogy lásson engem
Mögé, hogy lássam őt
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Az ölébe üljél, ha ennyire tetszik vagy még jobb, ha elé térdelsz. :D
2022. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Nem ülök le.
2022. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
15%
Erre kíváncsi vagyok én is
2022. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
4%
Ha társkeresőn ismerkedünk akkor elősző a kocsijába,utána a yacuzziba,majd a kolbászba.28L
2022. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
#4 yacuzzi? Te inkább vasvillába ülj. Az lenne a reálisabb.
2022. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

Nem ülnék sehova.. azzal önmagában mit érek el?

Odamennék és interaktálnék vele úgy, hogy érthető legyen hogy akarok valamit. Ha csak jelelek vagy füstjelet küldök a székreüléssel, az még nem sarkall senkit semmire.

2022. aug. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Vele egy sorban, mellé. De se nem mögé se nem elé.
2022. aug. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Mellé semmiképp. Túl intim.
2022. aug. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Engem az ilyen elém vagy mögém ülő lányok nem érdekelnek. Jöjjön oda, üljön mellém, és kérdezgessen, ha valamit akar. A többi lánnyal nem foglalkozom.
2022. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kétüléses buszon, ahol van rengeteg üres hely, szerinted milyen lenne a férfi mellé ülni?

Még a férfiak nagy része sem teszi ezt meg egy nővel, még azok sem, akik elég tökösek a kezdeményezéshez.

2022. aug. 21. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!