Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tetszik egy férfi, hová...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy férfi, hová ülsz hozzá képest?

Figyelt kérdés

Buszon, vagy akár valamilyen oktatáson. Mellé ülni túl rámenős lenne, de lehet hogy más már ül is ott.


Inkább elé ülnél egy-két sorral, hogy észrevegyen téged, vagy mögé, hogy jobban szemügyre vehesd őt?

Azt nem tudom, különbséget jelentene-e, hogy először látod vagy már sokszor láttad.



2022. aug. 21. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21%
Hát figyelj, ha tetszik a csaj én férfiként leülök valahová, majd át a csaj mellé. Nyilván nem szó nélkül. Nőnek is tehet így.
2022. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nem az ülésen van a hangsúly. Igen, ha nincs más mód, akkor szerintem ülj le inkább elé közvetlenül.

Én jópárszor ültem már a kiszemeltem előtt és állandóan böködte a nyakam játékból szóval, ha más nem ez is közelebb tud hozni titeket egymáshoz. Hátha ő is játékos kedvében lesz.

Ha meg nem ül senki mellette, ülj mellé. Nem rámenős. Ha kedveled, jobban meg akarod ismerni akkor nincs mit veszíteni. Egy életed van, minden döntés számít. Ha a szereteted felé igaz, akkor menj oda hozzá anélkül, hogy számítana mások véleménye, vagy a félelmed.

Mi a legrosszabb? Hogy lekoppint? Ez legyen a legkevesebb. Ha tud egy fiú a szándékaidról, érzéseidről vagy le fog rázni vagy 2x annyi időt fog rád szentelni (függetlenül attól hogy ő is érez-e valamit). A fiúk szeretik a figyelmet szóval add meg neki;)

2022. aug. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!