Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért bunkó azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért bunkó azzal, aki tetszik neki ?

Figyelt kérdés
Párhuzamosan, vagy szinte egy időben képesek váltogatni a kétféle viselkedést. Miért ?
2022. szept. 23. 09:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10 teljesen igazad van. 3as vtam amugy de egyetértek. Én se szineszkednék senki kedvéért sem. Viszont sajnos tény h a nők 90%-ának meg igy is, szineszkedve is inkább ez a paraszt stílus jön be.
2022. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
66%

Taktikázós kis hülyeség gyerek, azok viselkednek így, húzd meg erezd meg. A lényeg, hogy felültet az érzelmi hullámvasútra, ezzel akar érzelmi bizonytalanságban tartani. Normális, értelmes ember ilyet nem tesz.

Vagy van valamilyen defektje, személysegzavara, és mindig ilyen ellentmondasosan fog viselkedni

Vagy manipulativ ember, aki össze akar zavarni.

Mind a kettőt kerülni kell, mert szenvedni fogsz mellette.

2022. szept. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Én azért, mert valójában nem tudok mit kezdeni az emberekkel, és inkább emiatt így marom el magamtól a másik felett, holott fáj, hogy ezt teszem.
2022. szept. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
27%

Na már látom, a pszichoblabla is megjelent.


A kérdésre válaszolva azért bunkók, mert megtehetik. Bővebben kifejtve:


Mivel a nők csak azokat a férfiakat veszik észre, akik nekik is tetszenek, ezért a tetszés iránya kétoldalú.


Ezek a férfiak általában már fiatalkoruktól dúskálhatnak a nőkben.


Ahogy hozzászokik a luxushoz az is, aki egy budai villában él, az ínséges időkhöz meg az, aki az erdő széléről gyűjti a gallyakat télire a vidéki kisházba, itt is ugyanez megy végbe hosszú évek alatt.


A budai luxushoz szokott kidobja a kihűlt pizzaszeletet is a kukába, mert ez már a rutin része, rendel másikat, a gallyakat gyűjtögető meg lomtalanításkor szétnéz, hogy tud-e valamit hasznosítani.


Szóval az ilyen pasik mindig kiválasztanak egy lányt, akit éppen dugnak (vagy kettőt, ha bevállalósak és benne vannak a hármasban) mintha csak az Éhezők viadala szereplői lennétek. Megtiszteltetésnek veszitek, ha rátok esik a választás.


És mivel fiatalon még a személyiség nyers, ezért aki éppen talonban van, azzal bunkón bánnak, el akarják taszítani maguktól passzívan, mert ez a legjobb ösztönös álcája annak, ha valami probléma van a háttérben.


Csak nézd meg mennyi felnőtt párkapcsolatban is csinál az egyik fél veszekedést a semmiből, hogy aztán ezáltal feljogosítva érezze magát arra, hogy olyasmit tegyen, amiből nem jött volna ki jól, ha nyílt, őszinte kommunikációval kéri meg rá a párját.


Itt ugyanez megy. Majd rájön, hogy attól, hogy bunkó, még ugyanúgy ragaszkodni fog hozzá az eltaszított nő, ha nem jobban és így alakul ki a hárem.


Mintha a Földön pattognának labdák, mindig visszahúzza őket a gravitációs mező, amíg túl messzire nem pattannak. De mindig jönnek új labdák.


Maga a szó is találó. Le kell őket pattintani és úgyis visszajönnek.


Na ez az, amit nem lehet PUA tanfolyamon oktatni (köszönöm, hogy ingyen megoszthattam a nagy titkot), mert vagy van szexuális vonzerőd, ami miatt ezt megengedheted magadnak a nőkkel szemben, vagy nincs.


Ha nincs, akkor csak a levegőt vagdosod földhöz, amíg egyre többen elmebetegnek néznek, mert a levegő nem pattan vissza. Meg azt a kavicsot vágod földhöz, ami ott is marad, mert azt reméled, majd visszapattan.


Kellően jó pasinak kell lenned, hogy a nők értékesnek lássanak és ezáltal ilyen számukra megalázó szituációkba is belemenjenek. Hogy ne az legyen, hogy abban a pillanatban, hogy bunkó, 180°-os fordulat és innentől megszűnt létezni az adott férfi, mert bunkó, hanem az, hogy "Jaj de ciki, nem nézek a szemébe, biztos nem tetszem neki, olyan bunkó, de annyira nehéz ellenállni neki, inkább kerülöm, mert a végén még megcsókolnám. Még ennek ellenére is. Jaj..."

2022. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

#10: Hidd el, a férfinak a legpokolibb, aki alapból nem ilyen, mert belülről rohad a lelke.


Csak PUA tanfolyamokon ezt oktatják nekik jó pénzért, ők meg minden szalmaszálba kapaszkodnak, mert többségük még veled, a kiszemelt nővel se lehet őszinte, mert ha megtudnád, hogy 30 körül szüzek vagy csak prostituálttal voltak eddig, hogy ne legyenek szüzek, akkor te is menekülnél tőlük. Ezzel kezdetét veszi egy álszemélyiség felépítése. Csak ez a szerep szorítani fogja őket, ha összejöttök és tartósan együtt vagytok. Mert akkor látni fogod, hogy valami nem stimmel vele, valami nem oké.


Mint a színészet, csak ott már az eredményt látod a filmvásznon, amit ki tudja hányszor vettek újra és bakikból is csak a legjobbakat válogatták bele az extrákba. A valóságban viszont nem tudod újra venni a dolgokat. Ott hibázol és lebuksz. És minél többet hibázol, annál nyilvánvalóbbá válik, hogy szerepet játszol.

2022. szept. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

"... mert vagy van szexuális vonzerőd, ami miatt ezt megengedheted magadnak a nőkkel szemben, vagy nincs." - pontosan erről van szó.

Kizárólag jó pasiknál találkoztam ezzel a viselkedésformával. Először nagyon jó fej, baráti, laza, kacér, majd legközelebb teljes ridegség, és így tovább... Mintha meg lenne a koreográfia, és pont azért csinálja, mert tudja ha én otthagyom, egyből ott van talonban legalább két nő ugrásra készen.

2022. szept. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Azért mert még nem nőttek ki az óvodából.
2022. szept. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Kizárólag jó pasiknál találkoztam ezzel a viselkedésformával. Először nagyon jó fej, baráti, laza, kacér, majd legközelebb teljes ridegség, és így tovább..."


Ha egy nő elkezd flegmázni, annak ellenére is játszadozni akar, hogy egyértemű, ő is akar tőlem valamit, akkor ott vége a jófejségemnek.

Mwgélheti bunkóságnak, ha megmondom neki, hogy egy cseppet sem érdekel, hogy mi van vele, de ez nem bunkóság, csak a nyers igazság.

Mert ha valaki gyerekes módon elvárja, hogy küzdjek érte, akkor hagyom a fenébe.

2022. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18. Itt van egy kis félreértés. Senki nem beszélt arról hogy küzdeni kell bárkiért is, meg megátszós pitsákkal hogy kell bánni. Gondolom a kérdezős is arra a viselkedésre gondolt szerintem, amikor érthetetlenül változik a hapsi hozzáállása, egyszer jófej máskor bunkó, tisztára, mint Dr Jekyll and Mr Hyde. Van aki ezt direkt csinálja, meg biztos vannak kötődési problémások, nárcisztikusok, vagy más lelki betegek, akinek mindig kell a dráma, a stimuláció, mivel hamar elunják magukat. Vagy az is lehet hogy az ilyeneknek az elérhetlen nőre vágynak akiért újra küzdhetnek, mert aki normálisan bánik velük az uncsi.
2022. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

#19!


Szerintem fogalmunk sincs, hogy a kérdező mire gondolt. :)


Én csak felvázoltam egy másik szitut.

Hidd el, nem értik a nők, hogy miért változtam meg, amikor így reagálok a játszadozásukra. Nem ezt a reakciót szokták meg, ezért mindig megsértődnek.

Annyira nem értik, hogy ezek után szoktak még mondani vagy írni olyasmit, hogy ne keressük egymást... Érted? Éppen azt követően mondják, hogy közöltem, már nem érdekelnek. :) Még azt sem fogják fel, hogy éppen lapátra kerültek. :)


Persze nem ártana még némi info az élerkorról, a helyszínről, az iskolázottságról és még nagyon sok mindenről.


Volt olyan, amikor véletlenül elmondta a barátnőm, hogy amikor még udvaroltam neki, akkor másokkal is randizott. Elsőre fel sem fogta, hogy kikotyogta. Aztán nem értette, hogy ez miért probléma. Majd tagadni próbálta, hogy ez akkor történt.

2022. szept. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!