Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatalok hol találtátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok hol találtátok meg az "igazit"?

Figyelt kérdés
Akik társkeresőztek és ott találtak egymásra 30 éves korig, ki melyik társkeresőt használta?
2022. szept. 20. 19:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Onlyfans. Egyelőre fizetek neki, de lehet elnyerem a szívét egyszer.
2022. szept. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

egyetemi koliban.


Akiket ismerek, többnyire gimis osztálytársak, edzéstársak, szomszédok, szaktársak voltak, vagy volt egy közös barátjuk.


Az meg, hogy mi/ki az "igazi" egy más kérdés, de ezek még most is tartó, akár 5 éves kapcsolatok.

2022. szept. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Még nem találtam meg az igazat. De, a jelölteket az alábbi helyeken ismertem meg:

- szórakozóhely (innen a legtöbb, sokat jártam az éjszakában)

- utca (innen votl egy, életem legszebb nője volt)

- Tinder (itt is volt pár, de valójában semmi említésre méltó)

- Facebook-társkereső (innen volt egy, de az hosszú volt).


És most itt ülök nő nélkül. :D

2022. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Gyk 1 hosszabb , rosszlanyok 1, Facebook/badoo/Tinder szàmtalan pofàra esés/randi és itt vagyok nő nélkül xd
2023. jan. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!